Відеоблогінг

Відеоблогінг від Софі Мішель

Вітаю усіх!

Мене звати Софі Мішель. Сьогодні я розповім вам про відеоблогінг в моєму житті.

Те,що ми живемо в час новітніх технологій, та в час інтернету наштовхує нас, майже, жити по іншому!
Нещодавно, щоб щось цікаве дізнатися, треба було йти до бібліотеки, а щоб щось цікаве подивитися-потрібно було чекати, коли улюблена передача вийде по телебаченню. А мрія-стати зіркою телебачення, у багатьох так і залишилося мрією всього життя!

Зараз все набагато легше та доступніше. Улюблений фільм ми вмикає мов інтернеті, коли нам зручно. Щоб знайти інформацію- не потрібно нікуди йти. Гугл допоможе!
А якщо у людини є бажання поділитися з глядачами своїми думками, своїм життям, своїм знанням-це дійсно реально! Для цього не потрібно мати освіту актора, та прикладати складних зусиль, щоб пройти кастінг на головну роль! Потрібно просто зареєструвати свій канал на ютюб та знімати,те щов важаєш цікавим!

Ютюб — це найпопулярніший сьогодні сайт обміну відео. Кожного дня на ньому більше 100 млн переглядів та 65 тис додавання відео.

Я мріяла стати відеоблогером майже з 5 років, подивившись серіал « Ай Карлі» . В ньому школяри мали свій канал , та таким чином спілкувались зі своїми однолітками.

Спочатку мої батьки дуже скептично ставилися до мого захоплення.
Мама дуже уважно придивлялась до моїх фаворитів і все чекала підступу. Щоб не навчили поганому, як то кажуть. Але після того, як стало очевидно,що все гаразд, більш того я стала робити багато корисних речей, то вони заспокоїлись. Це таки речі, наприклад, як пити багато води за день, або підтримувати свою кімнату в чистоті та порядку без нагадувань батьків. Також я стала сама готувати корисні сніданки собі та всій родині. Це все я стала робити завдяки порадам своїх улюблених блогерів. Більш того батьки самі зацікавились тим, що в ютюб є можно знайти багато цікавого. І це все швидко та безкоштовно. Зараз ми на одній хвилі. І коли я вирішила створити свій канал, та стати відеоблогером- мама мене дуже підтримала. Вона знайшла мені школу для телеведучіх     ( при телеканалі «Інтер»), яку я успішно закінчила. Після того я закінчила курси по відеомейкінгу, а потім ходила на курси по відеоблогінгу.

 

Відеоблогінг- це перш за все хобі. Але треба розуміти, що потрібно нести відповідальність за те, що ти надаєш людям. Тобто це хобі, але дуже відповідальне.
Мій канал називається Софі Мішель. Зараз на ньому більше 15 тис підписників, Вже вийшло більше 30-ти відео. Мій відеоблог про життя, дівчачі справи, красиву канцелярію, про подорожі та про все що мене цікавить.

Перші мої підписники- мої однокласники. Я розуміла, що цедуже відповідально. Потрібно робити все якісно. Добре говорити, виглядати, монтувати, потрібно гарне світло, та цікава тема для розмови. Тобто блогер це і журналіст, істіліст, і режисер, і освітлювач, і монтажор.
Крім того для мене було несподівано, що, виявляється, більше часу, чим знімати потрібно монтувати відео! Наприклад середнє відео я знімаю одну годину, а монтую 8-9 годин А глядачі бачать тільки 7-10 хв при цьому. Але мені це дуже подобається!

Крім того важливо пам’ятати, що для якісного відео потрібно якісне освітлення. Це або гарне денне світло, або додаткове освітлення. З камерою все набагато легше, бо зараз камери, вбудовані в телефон достатньо якісні.

Для мене свій відеоблог- це частина життя. Це можливість спілкуватися, вчитися та розвиватися.

Дуже дякую за увагу! Ваша Софі Мішель.

 

 

 

 

 

 

 

 

Please follow and like us: