Порядок на столі-порядок в голові.

Порядок на столі-порядок в голові.

Всім привіт. Мене звати Софі Мішель. Сьогодні хочу поміркувати на тему наскільки важливо мати своє робоче місце прибраним?

Для багатьох з нас , це реально проблема. Особливо, коли батьки кожен раз нагадують прибрати свій робочий стіл!

Почнемо с того, що ми школярі  приводимо за столом третину дня, роблячи уроки. Робочій стіл-це наше маленьке життя!

І з одного боку дрібнички  радують око  на робочому столі,  і вони є джерелом душевної сили. Рутинне виконання домашніх завдань не рідко діє на дітей гнетуче. І щоб скрасити час виконання завдань,  діти ставлять на робочій стіл забавні картини, фотографії родини, улюблені іграшки.

 З іншого боку, протягом робочого дня ми неодноразово відчуваємо стрес. І часто ми не замислюємось, що навколишня обстановка дуже впливає на наш настрій. Психологи стверджують, що безлад забирає енергію, а також, що багато речей в полі зору призводить до порушення концентрації уваги. Це все веде до зниження працездатності.

Як що б ви побачили мій робочий стіл  рік тому! Це  був  музей улюблених дрібничок!  Чудові наклейки,  ванільні свічки, іграшки, біжутерія, улюблені значки-це все я тримала в полі зору! Тобто на робочому столі.

Але йшов час, улюблених речей ставало все більше, а місця на столі ставало все менше! Треба було щось міняти!

Тому мені потрібно було вибирати між музеєм дрібничок на робочому столі та порядком на ньому! Це був складний вибір. Але потрібно було щось робити- місця на столі майже не було.

Зараз в мене є кілька власних порад, як зробити своє робоче місце прибраним, не лишаючись улюблених  речей.

—  Улюблені предмети можна залишити  в полі зору, але не на столі. Я переклала  красиві речі зі столу  в відкриту шафу та на полки над столом.

-Для розміщення дрібних речей а також зошитів та блокнотів я раджу корзини.

-На столі краще залишати тількі доречні предмети. Але, щоб вони не виглядали нудними можна замінити їх на стильні аксесуари, або власноруч зроблені предмети. Це буде піднімати настій та придавати сили!

Зараз все дуже зручно і не нудно водночас! Бажаю всім того самого веселого порядку!

Є чудова фраза: « Існує лише один спосіб, щось зробити6 просто взяти і зробити!» Тобто, якщо хочеш покращити своє життя-просто почни це, не відкладаючи Адже порядок у житті починається з порядку в голові. А порядок  в голові – з порядку на столі!

Please follow and like us: