З`явився одяг для тінейджерів у стилі коміксів

 

 З`явився  одяг для тінейджерів у стилі коміксів


Окрім нашої країни колекцію за мотивами Роя Ліхтенштейна планують продавати у Європі

На фіналі V міжнародного конкурсу молодих дизайнерів New Fashion Zone компанія Garnamama показала колекцію одягу «Hello, Mr. Roy!» для тінейджерів, яку розробила дизайнерка Поліна Кондратенко. Успішна колаборація відбулася завдяки роботі з Бюро New Fashion Zone. Воно  займається створенням капсульних колекцій для підприємств  легкої промисловості та fashion брендів з залученням молодих дизайнерів.

Марія Терехова, керуючий партнер New Fashion Zone розповіла: «Наше Бюро розробляє нові колекції. Зокрема, і  для реалізації спільних проектів з підтримки молодих дизайнерів. Для прикладу, Поліна Кондратенко отримала грант у 30 тис. грн. від  компанії Garnamama. Вже у 2020 році на учасників конкурсу чекають нові колаборації.»

На створення колекції «Hello, Mr. Roy!»  дизайнерку надихнув унікальний стиль робіт Роя Ліхтенштейна, художника, що значно вплинув на формування поп-арту. У своїх перших роботах художник використовував образи з коміксів і реклами, збільшуючи їх і стилізуючи.  

Колекція виконана у стилі «спорт-шик», для якого характерний вільний, зручний і комфортний крій, що не сковує рухів.
Паттерн і колірну палітру було розроблено на основі аналізу творчості Роя Ліхтенштейна періоду 1970-1980 років, який характеризується найяскравішими його роботами.


В одязі активно використовуються елементи прийому «color-blocking», поєднання тканини сміливих яскравих кольорів: синього, жовтого і червоного з білим і чорним, а також паттерну, який нагадує образи з картин художника.  

Колекція цікава ще і тим, що дизайнерка використала у спортивному стилі характерні риси традиційного українсього одягу. Наприклад. рукав трикотажних світшотів дуже нагадує рукав української сорочки — кошулі, яка була раніше основою жіночого гарбдеробу. 

Колекція —  капсульна і нараховує наразі близько 20 моделей, які дуже вдало поєднуються між собою, а більшість речей — світшоти, футболки, бомбери та штани — унісекс, підходять як хлопцям, так  і дівчатам.
Тетяна Пилипчук, керівник проекту відзначила: «Підлітковий одяг — це доволі складна категорія, яка оминається більшістю українських виробників, і наразі потребу задовольняють іноземні бренди.
Ми захотіли створити щось унікальне, і  в цьому нам допомогла платформа New Fashion Zone, яка залучає молодих дизайнерів до співпраці з виробниками. 


За 4 місяці цікавої роботи з Поліною нам вдалось випустити колекцію, яка має всі шанси стати популярною серед тінейджерів України і Європи.»

Наразі одяг від ТМ Garnamama успішно продається в  Чехії, Польщі, Казахстані, Литві, Латвії, Німеччині, Естонії, Греції та Хорватії.

На головну

Please follow and like us: