Яскраве дійство віртуального всесвіту у показах іспанських дизайнерів на міжнародній виставці Pitti Bimbo.

Яскраве дійство віртуального всесвіту у показах іспанських дизайнерів на міжнародній виставці Pitti Bimbo.

Abel e Lula

Дитяча мода з Іспанії, в якій представлені бренди Abel & Lula, Amaya, Boboli, Mayoral і Tuc Tuc, представила з показом модні новинки іспанських дітей на наступну весну / літо 2020.

У цьому сезоні подорож веде нас до віртуального всесвіту, результату злиття різних художніх культур, де ви можете літати з вашою фантазією, стрибати, кидатися, бігати вільно без обмежень у магічному вимірі, заглиблюючись у дивовижний світ відеоігри, можете жити неймовірними переживаннями, відкриваючи африканську саванну і дикі тропічні куточки.

Boboli

Можна дихати повітрям літа і пригод завдяки таким тенденціям, як зображення тварин і тропічних відбитків, які ведуть нас по чудовій доріжці, що містить усю палітру кольорів, від нейтральних, до неонових і пастельних тонів та до найяскравіших — жовтого і червоного.

Amaya

Природні тканини, такі як бавовна і льон, є головними героями разом з смугастими і геометричними малюнками. Подібно до сміливих і безстрашних воїнів, армійський стиль створює для себе простір у цій грі, обтягнуті кольоровими блискітками, які випромінюють блискуче світло і представлені в різних текстурах і матеріалах, від гладких і крайових тюлів, до органзи і мережива.

Mayoral

Затягніть елементи керування та розпочнемо сесію відеоігор, де час зупиняється, а побажання збуваються. Готові? Вперед… грайтесь!

Tuc Tuc

За матеріалами www.pittimmagine.com

На головну

 

Please follow and like us: