ЯК ПРОЙШОВ IV-ИЙ KIDS FASHION SHOW у Вінниці?

ЯК ПРОЙШОВ IV-ИЙ KIDS FASHION SHOW у Вінниці?

ЯК ПРОЙШОВ IV-ИЙ KIDS FASHION SHOW у Вінниці?

НАЙБІЛЬШИЙ ПОДІУМ, МОДНІ ТРЕНДИ, ПРОФЕСІЙНІ МОДЕЛІ ТА ДИВОВИЖНИЙ СВІТ ДЖУНГЛІВ –
ЯК ПРОЙШОВ IV-ИЙ KIDS FASHION SHOW

Грандіозний дитячий показ Vinnytsia Kids Fashion Show цьогоріч вже вчетверте об’єднав усіх, хто цікавиться свіжими тенденціями та новинками у світі дитячої моди. Більше 300 гостей стали свідками творення нової модної історії нашого міста і сповна насолодилися унікальною атмосферою вечора.


На кілька годин зала СК «Нокаут» перевтілилась у неймовірний тропічний сад з яскравими декораціями та головною локацією шоу – масштабним професійним подіумом завдовжки 20 м!

Ним дефілювали юні моделі у нових весняно-літніх колекціях іменитих українських дизайнерів та світових брендів. Цього разу своє бачення дитячих трендів презентували кращі з кращих: Олександр Очеретний, Катерина Лукашик, Світлана Теренчук, Carpova, бренди Utmost, PartyKids, Mayoral, H.N.A_dress,Likemymom, LeggeroPennino, LittleBaby, CandyKid та VivaVictoria. Зауважимо, що бренд Utmost уже вдруге робить приємний сюрприз своїм моделям і дарує їм одяг, в якому вони дефілювали по подіуму. Також усі присутні мали унікальну можливість на місці придбати вподобане ними вбрання та особисто поспілкуватися із його творцями.


Kids Fashion Show – це масштабний проект всеукраїнського формату, орієнтований на демонстрацію дитячих колекцій відомих брендів та підтримку популярних українських дизайнерів. Організатори приємно вражені, що захід привертає до себе увагу учасників не тільки з різних міст України, а й з інших країн світу. Всього в показі взяло участь 130 дітей. Усі вони пройшли відповідальні етапи кастингуі підготовки до показу та зрештою продемонстрували свій запал та шалену харизму під час кількох виходів на подіум. Кожен учасник показу по завершенню отримав диплом та фірмовий подарунок.


Задавав настрою та енергетики цьому «параду краси і моди» популярний український ведучий та гуморист Олександр Теренчук.А серед запрошених гостей вечора був фіналіст популярного проекту «Танці з зірками» Олександр Прохоров.
За словами організаторів, основна ідея проведення KidsFashionShow полягає у прагненні зробити Вінницю справжнім епіцентром дитячої моди в Україні! А тому з кожним сезоном масштаби показу стають все більшими, тематика цікавішою, учасники яскравішими, і цьогорічне дійство вкотре це підтверджує.

На головну

 

Please follow and like us: