У Вінниці відбувся всеукраїнський дитячий показ мод KIDS FASHION SHOW VINNITSYA

У Вінниці відбувся всеукраїнський дитячий показ мод KIDS FASHION SHOW VINNITSYA

У Вінниці відбувся всеукраїнський дитячий показ мод KIDS FASHION SHOW VINNITSYA

Фантастично, атмосферно та яскраво сяючи 27 жовтня у Вінниці пройшла найочікуваніша та наймодніша подія осені – KIDS FASHION SHOW VINNITSYA 19/20. Подія, яка вже в 5-те потішила поціновувачів дитячої моди новими трендами та тенденціями.
Цього сезону показ присвятили містам, адже кожне місто зберігає в собі свою не повторну унікальність та красу, яку ми часто не помічаємо в силу шаленого ритму буденності. У Вінниці зібралися талановиті дизайнери з різних міст Українита відомі бренди такі як:UTMOST Вінниця, який подарував весь презентований одяг його юним моделям, Suzie, м. Хмельницький; Pamaranchi, м. Кіровоград; Mother’sdiamond, м. Вінниця; N.Tyravska, м. Львів; італійський бренд MEK, представник монобрендовий салон-магазин дитячого одягу Royalkid; Soul Unity Kids, м. Київ; Mayoral, представник бутік дитячого брендового одягу KIDSTAR; Little Baby, м. Київ; турецький бренд Incitykidsпредставник магазин дитячого одягу Mannerly; студія дизайну IRYS WEAR, м. Львів, дизайнер Катерина Лукашик та Олександр Очеретний.

У показі взяли участь 110 дітей віком від 3-х до 13 років, які приїхали з різних міст. Усі мали по два виходи у дизайнерському одязі. Для юних моделей день був розписаний та насичений: зранку репетиція, далі зачіски та мейк-ап, потім гості міста могли трохи погуляти та познайомитись з Вінницею і відповідно, сам показ, який тривав дві години. Останнім виходом на показі було загальне дефіле усіх дітей у фірмових футболках, які організатори подарували учасникам на згадку про шоу. Зокрема,кожен отримав подарунки та диплом.

На головну

Please follow and like us: