У Вінниці відбувся ІІІ-ій грандіозний показ дитячої моди — «KidsFashionShow»

У Вінниці відбувся ІІІ-ій грандіозний показ дитячої моди - «KidsFashionShow»

У Вінниці відбувся ІІІ-ій грандіозний показ дитячої моди — «KidsFashionShow»

Нові ідеї – нові горизонти! Саме під таким гаслом у Вінниці відбувся ІІІ-ій грандіозний показ дитячої моди – «KidsFashionShow».

14 жовтня у приміщенні СК «Нокаут» зібрались усі найпалкіші поціновувачі модних тенденцій, актуальних новинок, креативних ідей та стильних рішень. Більше 300 гостей стали свідками творення нової модної історії нашого міста. Масштабне дійство об’єднало в одному шоу дитячі колекції сезону осінь-зима 18’19 від восьми провідних українських дизайнерів та двох всесвітньо відомих брендів. На найбільшому модному подіумі «KidsFashionShow» свої нові дитячі аутфіти продемонстрували дизайнери з Вінниці, Києва, Одеси, Харків, Кривого рогу та інших міст.


Унікальною родзинкою показу стала ексклюзивна капсульна колекція дитячого одягу від Олександра Очеретного «ЦАЦА, яка у професійній діяльності дизайнера стала дебютною. Спеціально для «KidsFashionShow» кутюр’є створив 15 оригінальних стильних луків для маленьких модниць.

Справжній «COLORBOOM» захопив усіх присутніх неймовірною енергетикою, різнобарв’ям декорацій, неординарними рішеннями дизайнерів та унікальним двогодинним шоу, в якому взяло участь 75 маленьких моделей. Крім основної частини заходу, на гостей чекало багато сюрпризів від організаторів – майстер-клас з краси, подарунки від партнерів заходу та яскраве тематичне after-party. До того ж, кожен присутній мав унікальну можливість взяти участь у розіграші путівки до Європи від партнерів заходу.
Нагадаємо, що «KidsFashionShow» у Вінниці відбулося вже втретє. З кожним новим сезоном масштаби заходу стають все більшими, тематика цікавішою, учасники яскравішими. Організатори висловлюють щирі слова вдячності всім, хто долучився до створення та проведення цього незабутнього свята дитячої моди і вже готуються до наступногопоказу, який відбудеться в березні 2019 року.

На головну

Please follow and like us: