«Сонячний Кубок Поділля 2018»

«Сонячний Кубок Поділля 2018»

«Сонячний Кубок Поділля 2018»

У м.Вінниці  ГО «Вінниця ДАУН СИНДРОМ» провела щорічний благодійний боулінг-турнір: «Сонячний Кубок Поділля 2018», приурочений до дня захисту людей з Синдромом Дауна 


       Головна мета проекту пропаганда толерантного ставлення, відкритості та підтримки   сімей, в яких є діти з особливими потребами, розвіювання негативних стереотипів та демонстрація  можливостей бути повноцінними членами суспільства!       Урочисте відкриття  боулінг-турніру «Сонячний Кубок Поділля 2018». Було представлено 18 команд.       Генеральный партнер ТРЦ Мегамолл и Депутат ВМР Андреєв Андрій Андрійович.        40 учасників  показу колекції «Меломания» Katrin Fox         Відвідувачі ТРЦ Мегамолл.         Відкриття   Всеукраїнського соціального проекту «Планета Сонячних Зайчиків» .Гості з Київа, Львова, Житомира, Немирова,..

       Більш ніж 140 гравців та членів їх родин. Людей, які є представниками найрізноманітніших сфер діяльності: спорт, медицина, освіта, культура, політика, бізнес та ін. Вони різні, але їх об’єднує соціальна відповідальність та  прагнення підтримати людей з Синдромом Дауна. Крім того, в одній команді грали дорослі та абсолютно сформовані люди з Синдромом Дауна. Отже учасники мали змогу познайомитися, поспілкуватися та усвідомити наскільки Вони високорозвинені та комунікабельні особистості.- На протязі гри незадіяних гостей свята розважали  аніматори студія «Алладін», працювали  локацій з майстер класами «Імбирне печиво» Лори Григорук, малюнки  на воді «Єбру», — У другі половині заходу було представлено презентацію Всеукраїнського соціального проекту  #ПланетаСонячнихЗайчиків , метою якого є руйнування стереотипів: «Можливо все, головне в це вірити».  Унікальність проекту полягає в об’єднанні на одному знімальному майданчику професійних дітей — моделей та сонячних діток. В рамках проекту відбулось  відкриття фотовиставки, презентація книги-казки:  «В країні Сонця»  про те, як сонячні діти своїм теплом можуть зробити цей світ кращим, а також перегляд  короткометражного фільму – казки, знятого за її мотивами. — Учасники проекту професійні діти – моделі разом із сонячними дітьми вийшли на подіум в підтримку всесвітнього флешмобу #LOTSOFSOCKS і в центральному холі прийняли участь у показі колекції дитячого одягу «Меломанія» від відомого українського дизайнера Katrin Fox, яка з задоволенням долучає дітей з особливими потребами до своїх проектів та займається з ними у своїй модельній студії. У фінальній частині турніру три команди змагались за головний приз «Сонячний Кубок Поділля 2018». 

 

Please follow and like us: