«Принц та Принцеса Країни 2018» — Національний конкурс краси і талантів

 «Принц та Принцеса Країни 2018» - Національний конкурс краси і талантів

«Принц та Принцеса Країни 2018».

Національний конкурс краси і талантів у м.Полтава

Полтавська весна цього року дивує мешканців розмаїттям не тільки барв і ароматів, а й цікавих подій! Із усієї країни наприкінці травня до міста завітали тридцять талановитих, щирих, красивих, амбітних учасників Національного конкурсу краси і талантів «Принц та Принцеса Країни 2018». Їх 17 раз гостинно запросила Модельна агенція «МАРГО», команда якої перетворила нашу рідну гостинну, квітучу Полтаву на справжній, омріяний чудо-край Ельдорадо: саме тут 31 травня у Полтавському обласному українському музично-драматичному театрі імені М. В. Гоголя багатогранно засяяли невідомі таланти-скарби конкурсантів!

 Організатори і натхненники конкурсу реалізували цікаву і дуже актуальну на сьогодні ідею – об’єднати навколо одвічної істини «Краса врятує світ!» талановитих дітлахів – майбутнє країни. Попри те, що це все ж таки змагання, атмосфера свята була дуже дружньою. Традиційно на учасників чекав цікавий вечір знайомств на базі етнографічного хутору «Весела садиба», три дні напружених репетицій і, нарешті, конкурс, під час якого юні Принци та Принцеси по-дитячому, безпосередньо продемонстрували дорослим, що в Країні Дитинства немає місця заздрості, негативу, суперництву, адже там панують творчість, радість, дружба, натхнення і краса!

О 16.00 ошатна зала театру імені М. В. Гоголя перетворилась на справжній королівський палац, а ведучі – переможниці, володарки Гран Прі Національного конкурсу «Принц та Принцеса Країни 2016» Злата Петрова та «Принц та Принцеса Країни 2013», талановита вокалістка Юлія Діхтяр запросили присутніх до чарівної країни Краси. Свято вдалось яскравим, змістовним і дуже насиченим, учасники пройшли чотири конкурсних етапи: вихід у костюмах Принців та Принцес, демонстрація стилізованого українського вбрання, вихід-показ джинсової колекції «Глорія Джинс» та дефіле у вечірніх сукнях.

Особливим дарунком для глядачів та учасників були виступи фіналістів фестивалю «Скарби нації» – справжня феєрія талантів! Присутнім свої надбання презентували: театр мод «Силует», театр модельної агенції «Марго», демонструючи креативний погляд на те, як бути модним та оригінальним; вокалісти Віолета Шинкаренко, Ян Яресько, Марія Гасан, Дарина Шеремет, Анастасія Безушко, дует «Викрутаси», дует «Пара BEST», тріо «Барбариски», ансамбль «Веселі історії» зачарували усіх неперевершеним вокалом; народний художній колектив ансамбль танцю «Барвінок», зразковий художній колектив ансамбль народного танцю «Каблучок», дитячий хореографічний колектив «Ренесанс», колектив естрадного танцю «Ремікс» подарували глядачам кращі зразки хореографічної майстерності; арт-студія «Браво» занурила глядачів у прекрасний світ акторської справи, а фітнес-команда старшої групи модельної агенції «Марго» продемонструвала усім як потрібно тримати себе у формі.

Сказати що конкурс викликав фурор – не сказати нічого! Скільки естетики, гармонії, грації, таланту було зібрано воєдино, що емоційні заряди постійно викликали сплески гучних аплодисментів в атмосфері загального піднесення та захоплення! Слід зазначити, що вибороти перемогу учасникам було складно, адже оцінювали конкурсні виступи дві команди суддей: дев’ять членів дитячого журі та п’ятнадцять – дорослого. Та врешті, переможців було визначено і кожен учасник отримав свою нагороду. У номінації «FOTO MODEL» перемогла Навроцька Анна, «ТОР MODEL» – Кузьменко Валерія, обидві учасниці з міста Олександрії. Володаркою традиційного титулу «Міні Міс Евро-Союз України» стала Заклепенко Юлія, вона наступного року буде представляти Україну на цьому поважному форумі у Чехії. Серед полтавок були обрані переможниці в номінації «Принцеса Полтави», ними стали: Сичова Валерія, Бондарчук Дарія, Стасюк Софія, Шутко Євгенія, Анцибор Владислава.

Переможницями Національного конкурсу – «Принцесами Країни 2018» стали: Москаленко Злата (місто Нікополь), Білоконенко Дана (місто Полтава), Борсук Марія (місто Полтава), Буцька Ольга (місто Київ), Бродецька Анна (місто Харків).

Гран Прі від дитячого журі цього року отримала Товт Крістіна (місто Ужгород).

Гран Прі Полтави нагороджені наші земляки: Науменко Мирослава, Акіменко Артур, Василенко Руслана.

Гран Прі Країни вибороли: Воскобойник Софія (місто Полтава), Кім Поліна (місто Дніпро), Глобенко Аніта (місто Харків).

Багато конкурсантів було нагороджено запрошеннями на участь у міжнародних конкурсах, переможці фестивалю «Скарби нації» отримали сертифікати на подорож Європою до парку розваг «Legoland». На учасників чекало безліч подарунків від спонсорів свята: ТМ Чумак, ТМ Фрузі, ТМ «Альонка», ТОВ «АПК Докучаєвські чорноземи», Сімейного розважального комплексу «Ігроленд», мережі кондитерських «Планети Цукерня», Флористичної студії «Mix Flora», Туристичної агенції «Поїхали з нами», Благодійного проекту «Команда чарівників», Міжнародної школи англійської мови «Helen Doron», журналу «Пізнайко», журналу «Defile», журналу «KangorooKIDS».

Найголовнішою нагородою для конкурсантів був шквал емоцій, а для глядачів – неперевершені враження! Сподіваємось, що наступного року Національний конкурс краси і талантів «Принц та Принцеса Країни» збере ще більше друзів та прихильників і примножить Красу на Землі!!!

 

Please follow and like us: