«Модний квартал» «Юна модель 2018»

«Модний квартал» «Юна модель 2018»

«Модний квартал» «Юна модель 2018»

НЕПЕРЕВЕРШЕНЕ СВЯТО У НЕЗВИЧАЙНИЙ ДЕНЬ!

18 лютого у Fashion-club «Podium» відбувся довгоочікуваний Всеукраїнський фешн івент року «Модний квартал» «Юна модель 2018» – рейтингова подія, під час якої моделі-початківці отримують свою першу модельну категорію, а професіонали мають можливість її підвищити. Цього вечора неймовірне свято грації, краси і стилю відбулося вдвадцяте!

Розпочалося дійство з досягнень: кращі вихованки модельної студії «MARGOgroup» розповіли свої історії успіху, продемонстрували колекцію Тома Костенкової і вкотре підтвердили, що професіонали «MARGOgroup» – команда, яка створює всі умови для вдалого старту, адже дівчата здобули перемоги на всеукраїнських, європейських та світових конкурсах, мають пролонговані контракти з кращими міжнародними агенціями. Глядачі у залі та 133 конкурсанти з Полтави, Миколаєва, Олександрії, Нікополя, Чорткова, Горішніх Плавнів, затамувавши подих, спостерігали за майстер-класом молодих, впевнених, натхненних красунь.

Конкурс «Юна модель 2018» проводився у трьох вікових категоріях в номінаціях «Відкриття року» та «Професіонали». Перший конкурсний вихід пройшов у форматі дефіле у фірмових футболках колективів. Під час другого конкурсного виходу «Fashion look» учасники продемонстрували своє бачення сучасного стильного образу. Третій конкурсний вихід заполонив увагу всіх присутніх, адже це було дефіле в коктейльних сукнях та вечірньому вбранні.

 

Fashion show «Модний квартал» – це також свято стилю, краси, свіжих образів та дизайнерського одягу. Конкурсний показ в номінації «Дизайнер» виявився для багатьох присутніх справжнім відкриттям.

Вихованці «MARGOgroup» під час показу колекції «Піжамки» торгової марки «YouMash» запросили присутніх на справжню піжамну вечірку, і показали, що в  такому одязі танцюють навіть уві сні, дуже швидко ростуть, а малючки – катаються на казкових поні. Також колекція одягу «Sweatshirt» від цієї торгової марки подарувала глядачам яскраві образи сучасного міського стилю.

Традиційним на «Модному кварталі» був конкурсний показ у номінації «Стиль». Цього року у ній презентували себе спеціалісти салону «Зебра» (фантастично-нереальні образи моделей, контраст чорного і білого стверджували, що у кожного є свій зоряний шлях),  Анна Бойко (жінка-весна завжди крокує по землі, даруючи натхнення, свіжість, романтику) Олена Аскерова (східна красуня Індії – центр Космічної жіночої мудрості).

 «Модний квартал» – свято великої родини і справжніх друзів, які отримали своє визнання та підтвердження плідної співпраці у 2017 році: визначені кращі фотограф, візажист, креативщик, краща комерційна зйомка, відкриття року, кращий вдалий старт, перша обкладинка, бьюті макіяж. Учасники конкурсу «Юна модель 2018» отримали нагороди та запрошення взяти участь у всеукраїнських та міжнародних творчих проектах, провести літній відпочинок на морському узбережжі. Глядачі вкотре переконалися, що Україна була, є і буде землею найкрасивіших, найталановитіших людей!

Наприкінці вечора головні натхненниці проекту «Модний квартал», винуватиці свята Тетяна Крилата, Марина Меллін та Марина Дюміна разом з учасниками символічно погасили свічки на іменинному торті. А нам хочеться подарувати  нашому 20-річному ювіляру цілий букет побажань:  неперевершених конкурсантів, нових творчих горизонтів, топових подіумів і переповнених залів, вірних однодумців-партнерів, адже цей віковий рубіж – юність, пора самоствердження у світовому масштабі!

Please follow and like us: