Міні-принцеса здійснює мрії

Міні-принцеса здійснює мрії

Міні-принцеса здійснює мрії

Як часто ви мрієте? Вірите, що всі мрії збуваються?
Команда студії «Міні-принцеса» не тільки вірить, а й допомагає здійснювати мрії особливих принцес!
31 липня дві чарівні красуні провели день у компанії зі студією «Міні-принцеса» і втілили свою мрію в життя – перетворилися на справжніх моделей! Професійний візаж, зачіска, дизайнерські сукні – і звичайні дівчатка Оля та Аня уже як справжні міні-принцеси – позують на камеру.

«Найприємніші моменти дня, — ділиться керівник студії Анна Ярич, — бачити щирі посмішки дівчаток, коли вони дивилися на себе в дзеркало після двох годин роботи наших стилістів-професіоналів. А ще – чути від красунь слова про те, що це був один із найкращих днів у їх житті».
Студія «Міні-принцеса» постійно підтримує благодійні та соціальні проекти, але цього разу, як зазначають організатори, Оля та Аня надихнула їх оголосити нову соціальну ініціативу – #Мрії_збуваються.
Ця акція стосується мрій діток із обмеженими можливостями, діток, які мріють, і які так само, як команда студії «Міні-принцеса», вірять, що всі світлі мрії добрих людей завжди збуваються! Пишіть свою історію та свої мрії на mrii_miniprincessa@ukr.net . Команда студії «Міні-принцеса» буде знайомитися із найзаповітнішими бажаннями діток і намагатиметься втілювати мрії особливих діток у життя.

 

А історія здійснення мрій Анічки та Олічки тільки починається! Відчути себе моделлю — уже реальність, тому красуні, тепер уже із впевненістю та вірою, мріють далі.
«Ми щиро вдячні кожному, хто долучився до нашої спільної доброї справи і подарував посмішки Ані та Олі. Дякуємо фотографу Людмилі Рубан, стилісту Аліме Мамутовій , сервісу оренди суконь «Infanta Karnaval» та особисто Анні Черній! Лише завдяки їх підтримці наша команда змогла втілити ідею життя! » , — відзначають організатори студії.


Що ж, варто лише додати: цінуйте кожну мить життя і будьте добрі один до одного! У кожного з нас різна історія, різні життєві дороги, різні мрії та різні можливості, але у всіх нас однакова людська гідність.
Приєднуйтеся до соціальної ініціативи студії «Міні-принцеса», відкрийте свої серця дитячим мріям!

Фото — Людмила Рубан

 

 

Please follow and like us: