Kids Fashion Show. М. Вінниця

 

Kids Fashion Show.

М. Вінниця

31 березня у місті Вінниця відбулась наймодніша подія цієї весни – дитячий показ мод Kids Fashion Show! Захід вразив усіх надзвичайним масштабом та високим рівнем підготовки – свої колекції презентували 14 українських дизайнерів та світових брендів дитячого одягу, на подіум вийшло 83 маленьких моделі, відвідало шоу близько 300 гостей.

Перш за все, усіх присутніх вразило місце проведення показу – ним став автосалон Ford, що на Немирівському шосе. За день до події на основній локації з нуля була побудована масштабна конструкція із головним подіумом довжиною 15 м! Додавало свого шарму неймовірне оздоблення приміщення, оригінальний декор та чорно-біла кольорова гамма.

Свої колекції презентували дизайнери з різних міст України, таких як: Київ, Харків, Львів, Кривий Ріг, Вінниця, Кропивницький, а також всесвітньовідомі бренди. Кожен вихід дітей на подіум був унікальним та мав свою родзинку – над цим працювали хореографи показу.

Крім того, під час заходу проводились розіграші подарунків від партнерів свята. Головним призом стала подорож до Будапешту від туристичної агенції «Gou Travel».

Завершилось свято моди та краси теж по-особливому – яскравим шоу від моделей дорослої агенції «Qmodels» в одязі з нової колекції дизайнера Олександра Очеретного.

В кінці вечора усі учасники показу отримали дипломи та чудові подарунки – брендовані футболки Kids Fashion Show!

Команда організаторів показу – дитяча школа моделей Princess – висловлює слова вдячності своїм найкращим маленьким моделям! За витримку, терпіння, наполегливість, старанність та працьовитість! За те, що вони не побоялись заявити про себе і пройшли хвилюючі та виснажливі етапи кастингів, тренувань, примірок та репетицій! Вони справді запалили своєю енергією подіум і зробили Kids Fashion Show незабутнім святом моди, таланту і краси!

Організатори вже готуються до нового показу, що відбудеться восени, на якому будуть раді бачити гостей з інших міст України!

Фото – Antonio Wins

Please follow and like us: