Дитячий віденський бал у Києві

Дитячий віденський бал у Києві

Дитячий віденський бал у Києві

22 квітня у м.Київ, у Колонній залі КМДА відбувся щорічний благодійний урочистий захід, свято краси, вишуканості, грації — дитячий Віденський бал.

Учасники балу: діти-переможці міжнародних конкурсів, діти відомих особистостей, політиків, бізнесменів, а також – діти з особливими потребами-спортсмени. Бал був проведений напередодні фіналу Ліги Чемпіонів та присвячений спортивним досягненням. 

Віденський бал проводиться уже вдруге та має благодійний характер, кошти будуть спрямовані на реабілітацію воїнів АТО та дітей з особливими потребами (Центр соціальної реабілітації дітей з інвалідністю, створений у 2017 році на комунальній власності територіальної громади міста Києва.)

Художня програма Віденскього дитячого балу у Києві була створена симфонічним оркествром «Київ-Класик» під керівництвом Маестро Германа Макаренка, українського діяча мистецтв, який носить високе міжнародне звання
«Артист ЮНЕСКО в ім’я миру».

Постановки хореографів для учасників Андрія Дикого та Олени Балджи, зіркові гості, танцювальні мікси, акробатичні номери, флористичні фотозони для гостей заходу, неперевершений «аромат» аристократизму та витонченості — таким запам»ятається Дитячий Віденський бал 2018

 

Please follow and like us: