Біла Церква обрала головних міні-принцес!

Біла Церква обрала головних міні-принцес!
Щорічне грандіозне шоу краси і талантів «Міні-принцеса Біла Церква 2019», як завжди, вразило своїми масштабами, сюрпризами і неймовірною атмосферою!
24 найкращі дівчинки змагалися за титул «Міні-принцеса Біла Церква» та право представляти місто на конкурсі «Міні-принцеса Україна 2019».
Кожна маленька красуня показала глядачам і членам журі все, на що вона здатна! Посмішки міні-принцесс , гучні оплески глядачів, найвищі оцінки від членів журі – все це зробило свято незабутнім!
Розпочався вечір краси з феєричного приїзду конкурсанток на королівському лімузині! Гості зустрічали міні-принцес гучними оваціями, а красуні виглядали неймовірно в образах від «Arin_Apparel»!
Яскраве дефіле учасниць в образах від «Arin Apparel», «MiLiLook», «Mary Bella», «LS», Свадебный салон «Sposabella», “MiLady”, “Mom Love Me” вражало професійністю маленьких моделей!
Справжнім сюрпризом для гостей і конкурсанток був приїзд зірок студії «Міні-принцеса» — групи «TOP 7 girls by Miniprincess»! Дівчата запалили сцену і закохали в себе кожного, хто був присутній в залі. А ще – «Top 7 girls» були справжньою підтримкою конкурсанток і за лаштунками допомагали красуням налаштуватися на вдалий виступ!
Приємним подарунком для гостей був виступ артистки Продюсерського центру Творческое объединение Paradiz Украина — Ангелина Теренникова.
А ще більшим сюрпризом – пісня у виконанні члена журі конкурсу Наталья Бурлуцкая.
Надзвичайно складно було визначитися членам журі, хто ж буде з гордістю носити титул «Міні-принцеса Біла Церква 2019». Але професіоналізм та досвід наших жюрі Олени Якименко, Світлани Романенко, Яни Стороженко, Валентини Одарушенко, Наталі Бурлуцької , Вероніки Коваленко та Людмили Ткаченко допоміг зробити правильний вибір.
Міні-принцесою Білої Церкви 2019 у старшій категорії стала Владислава Креницька, у середній – Ніколь Іващенко, а найменша переможниця – Злата Німак! Катерина Романенко стала Міні-принцесою Глядацьких Симпатій, а також переможницею, на думку дитячого журі.
Кожна конкурсантка отримала свій унікальний титул міні-принцеси, корону, а також безліч подарунків від партнерів заходу!
Особливу атмосферу вечору додав виступ найкращих красунь із минулих сезонів конкурсу «Міні-принцеса Біла Церква»! Красуні дефілювали в образах від «Tiny Look».
У таємниці до останнього ми тримали приїзд до наших принцес їх улюбленої артистки – Вероніки Коваленко! Виступ цієї запальної співачки став приємним завершенням свята!
А найсмачніший сюрприз для міні-принцес і гостей конкурсу приготувала майстерня солодощів «Ira Cake»!
Дякуємо найкращим ведучим свята – неперевершеній Анастасії Смєхової , міні-принцесам Олександрі Гавриловській та Устиньї Ігнатьєвій!
Дякуємо партнерам нашого свята: брендам «Arin Apparel» ,«Mary Bella» ,«Milillook», «Mom loves me», «Sposabella», «LS», «Milady», «Sposabella», «Tiny look», «ByVel», прикраси ручної роботи «Фея Краси», виробництво продуктів здорового харчування «Жива Кухня», Квіткова майстерня «Bourbon», Домашній зефір «Mini zefir», Майстерня повітряних кульок «Шарландія», Іграшки ручної роботи «Мар‘яна», Корисні солодощі «Газдиня», Авторські іграшки «Lovenika», Арт-студія «Abricos», Солодощі ручної роботи «Sweet House Bondarenko», Кав‘ярня «Beewaffle», Салон краси «Тіффані», Корони ручної роботи «Imperial Age» від дизайнера Ірини Кучер, іграшки ручної роботи «Svetkatoys».
Медіа-партнери: журнал «Defile», «Kids Mode Magazine»

На головну

Please follow and like us: