Міжнародна школа Глобус

Міжнародна школа Глобус День відкритих дверей Якщо Ви хочете, щоб Ваша дитина успішно здала ЗНО, отримала міжнародний диплом «IGCSE», мала можливість вступити в кращі ВУЗи України, Европи та Америки, якщо Ви шукаєте високий рівень академічної освіти, яка поєднана з інноваційними підходами до викладання, місце для всебічного розвитку дитини тоді запрошуємо Вас на День відкритих дверей 6 квітня об 11.00 за адресою вул. Закревського, 42. Ми ознайомимо Вас з нашими підходами до навчання. Батьки зможуть відчути себе учнями та оцінити методики викладання. Діти зможуть пройти цікаві майстер класи та отримати подарунки. Учні 9-11 класів зможуть пройти тестування з англійської та української мов, математики та історії. Реєстрація на день відкритих дверей за посиланням https://goo.gl/forms/rWDGVR7CywhnYk0p1 або за тел 050 413 33 88

Міжнародна школа Глобус

Міжнародна школа Глобус ввійшла в ТОП 200 кращих навчальних закладів України за результатами ЗНО 2017-2018 навчальних років.
 Школа є членом Ради міжнародних шкіл (англ. Council of International Schools — «CIS») та спільноти Кембриджських шкіл (англ. Cambridge international schools network).
 Міжнародна школа Глобус визнана кращим навчальним закладом за Європейськими стандартами (Нагорода Оксфорд).
Globe international school є авторизованим підготовчим центром та майданчиком до складання Кембриджських мовних іспитів з англійської, які відповідають загальноєвропейській системі оцінки мовної компетенції (Common European Framework of Reference for Languages).
 Учні Міжнародна школа Глобус є активними учасниками олімпіад, районних конкурсів та конкурсів Малої Академії Наук. За навчальний період 2018-2019 року наші учні зайняли 60 призових місць.

В школі розвинута програма позашкільного хабу, працює більш ніж 30 гуртків за такими напрямками як:

 спорт: хореографія, чирлідінг, футбол, великий теніс, тхеквондо, плавання;
 творчість: театральна студія, правопівкульне малювання, живопис, вокал, фортепіано, гітара, казкова творчість, пісочна анімація, робота з глиною, квілінг, аніме комікси, хендмейд, фешн ілюстрація;
 STEAM: робототехніка, конструювання, майнкрафт, 3D ручка, 3D моделювання, графічний дизайн;
 IQ+EQ: ТРИЗ, детективне агентство, шахи, кубик Рубіка, фінансова грамота, заняття по емоційному інтелекту, настільні ігри.

Загальна площа школи 10 000 м², включає:
25-метровий басейн з 4х доріжок;
басейн для маленьких;
актова зала;
2 спортивні зали;
тенісні столи;
клас хореографії;
спеціалізовані тематичні кабінети.

А також:
 всі кабінети обладнані інтерактивними дошками;
 всі шкільні приміщення обладнані телекамерами для батьківського нагляду за процесом навчання;
для забезпечення безпеки на територію школи та у приміщення школи введено вхід за електронними картками;
велика шкільна територія зі стадіоном та дитячими майданчиками;
 шкільний автобус в усіх напрямках Києва.

 

Адреса: Київ, вул.Закревського, 42

тел 050 413 33 88

На головну

Please follow and like us: