Презентація проекту #ПланетаСонячнихЗайчиків в м.Вінниця

Презентація проекту

#ПланетаСонячнихЗайчиків 

м.Вінниця

24 березня у м.Вінниця відбулась презентація Всеукраїнського соціального проекту #ПланетаСонячнихЗайчиків та книги-казки «В Країні Сонця».

Захід провели у рамках щорічного благодійного боулінг-турніру «Сонячний Кубок Поділля 2018», приурочений до дня захисту людей з Синдромом Дауна, організаторами якого є ГО «Вінниця ДАУН СИНДРОМ» 

21 числа третього місяця у всьому світі відмічають день людини з синдромом Дауна або – день кольорових шкарпеток і сонячних людей. День і місяць цієї події було обрано не випадково – вони символічно відображають природу виникнення особливості. В цей день, кожен бажаючий може приєднатися до всесвітнього флешмобу #LOTSOFSOCKS, одягнувши кольорові шкарпетки в незвичний спосіб.

Українські діти – моделі Влада Поліно-Василенко та Катя Іванова вирішили не залишатися осторонь і за допомогою мам, які стали керівниками проекту (Анни Василенко та Алли Іванової), вирішили показати, що в Україні також є дуже талановиті і обдаровані діти з синдромом Дауна яким дуже потрібна підтримка і прихильність суспільства.

Дівчатка написали книгу – казку «В Країні Сонця» про те, як сонячні діти своїм теплом можуть зробити цей світ кращим. Так виник проект #ПланетаСонячнихЗайчиків, який об’єднав на одному знімальному майданчику професійних дітей — моделей та сонячних діток. Ціль проекту привернути увагу суспільства до інакшості, однак не меншовартості, людей з синдромом Дауна.Результатом співпраці стала фотовиставка #ПланетаСонячнихЗайчиків, яка символічно складається із 21 сюжету, які відтворені за мотивами казки.

У проекті брали участь професійні моделі та «сонячні» моделі

 

Please follow and like us: