#ПланетаСонячнихЗайчиків

 

#ПланетаСонячнихЗайчиків

#ПланетаСонячнихЗайчиків

Планета Сонячних зайчиків існує..

21 числа третього місяця у всьому світі відмічають день людини з синдромом Дауна або – день кольорових шкарпеток і сонячних людей. День і місяць цієї події було обрано не випадково – вони символічно відображають природу виникнення особливості. В цей день, кожен бажаючий може приєднатися до всесвітнього флешмобу #LOTSOFSOCKS, одягнувши кольорові шкарпетки в незвичний спосіб.

Українські діти – моделі Влада Поліно-Василенко та Катя Іванова вирішили не залишатися осторонь і за допомогою мам, які стали керівниками проекту (Анни Василенко та Алли Іванової), вирішили показати, що в Україні також є дуже талановиті і обдаровані діти з синдромом Дауна яким дуже потрібна підтримка і прихильність суспільства.

Дівчатка написали книгу – казку «В Країні Сонця» про те, як сонячні діти своїм теплом можуть зробити цей світ кращим. Так виник проект #ПланетаСонячнихЗайчиків, який об’єднав на одному знімальному майданчику професійних дітей — моделей та сонячних діток. Ціль проекту привернути увагу суспільства до інакшості, однак не меншовартості, людей з синдромом Дауна.Результатом співпраці стала фотовиставка #ПланетаСонячнихЗайчиків, яка символічно складається із 21 сюжету, які відтворені за мотивами казки.
Презентація Всеукраїнського соціального проекту #ПланетаСонячнихЗайчиків та книги-казки «В Країні Сонця» відбудеться 24 березня у м.Вінниця у рамках щорічного благодійного боулінг-турніру «Сонячний Кубок Поділля 2018», приурочений до дня захисту людей з Синдромом Дауна, організаторами якого є ГО «Вінниця ДАУН СИНДРОМ» 

У проекті брали участь:

Владислава Поліно-Василенко

Владислава Поліно-Василенко

Владислава Поліно-Василенко, 11 років, м. Київ
Журналіст, ведуча, модель, фотомодель, актриса, режисер
Журналіст телепроекту «Подружки» на ТРК РАІ, ведуча «Казкові історії» на ОТБ Галиччина.
Ведуча: Міжнародної премії «Юні таланти Прикарпаття 2017», конкурсу краси «Різдвяні принц та принцеса України 2017», пройшла відбір і обрана ведучою Міні Міс Світу 2018, що проходитиме у Туреччині в травні 2018р.
Фотомодель: рекламні компанії для брендів LeBotique,TAGO, VIANI, Evelina, ПараSolo, Ferlioni, Oraginal marinesта ін., зйомки для журналів KIDS MODE (обкладинка), #OVALmagazine, «Ukrainian Kids» та ін.
Увійшла в ТОР 50 найкрасивіших моделей світу за версією Kids Fashion Magazine «JULY TOP-50 THE MOSTBEAUTIFUL», ТОР-100 найкрасивіших моделей України за версією Fashion Today, TOP – 10 найкрасивіших і найсильніших дітей України за версією #OVALmagazine
Модель: Учасниця тижнів дитячої моди UFW та FashionKids Show, UFW , модного показу на честь закриття «Євробачення 2017»,благодійного рок-балу Олега Скрипки «Рок до Зірок», Antvan, Odessa fashion day та ін..
Режисер та сценарист фільму «Любовь обманчива», який отримав приз за головну жіночу роль на фестивалі Kidsmovie fast 2017
Володарка багатьох титулів та премій: Юна княгиня Європи2016, Принцеса балу 2016, Перша принцеса краси України 2017, Топ-модель західної України 2017 Гран-Прі, Міні міс дитячої Планети 2017, Дитяча премія миру від посольства Франції в Україні, Премія Ukrainain kids aworlds 2017 в номінації «Фотомодель», премії «Топ-діти Гордість нації 2017», міжнародної премії за сприяння посла Норвегії в Україні Уле. Т. Хорпестада «Юні таланти Прикарпаття».
Увійшла до енциклопедії дитячих талантів «Найвидатніші діти України» та до книги «Діти – гордість нації».
Автор ідеї та учасник соціального фотопроекту#StopBullying за сприяння UNICEF та Ластради.
Актриса: Серіал «Черговий Лікар» 3 сезон 15 серія, Мольфар «Сільські відьми» 25 серія, т/п «Все буде добре» «Как полюбить математику», соціальний ролик Unicef “Ми всі однакові», кліп «FALLS» групи “ODESZA”

 

Іванова Катерина

Іванова Катерина

Іванова Катерина, 5 років, м.Київ . Комунікабельна, весела, дора, щира, має багато друзів. Вивчає англійську мову, займається малюванням, катається на поні, а від недавна освоює гру на фортепіано і показує гарні результати. Мріє багато подорожувати і пізнавати нове.
Починаючи із чотирирічного віку Катя займається моделінгом: приймає участь в модних показах, благодійних заходах, фестивалях, знімається для каталогів одягу та лукбуків, одним із яких відомий український бренд TAGO. Прекрасну дівчинку можна побачити також на афішах конкурсів та інших заходах столиці.
Катерина полюбляє брати участь у конкурсах краси та вигравати їх, адже дуже добре почувається на сцені. Серед її нагород: Гран прі Kids Best Model Kiev 2016, Little Princess Ukraine 2017 — перше місце, перемога у своїй вікові категорії, Міс чарівність Дитячої Планети 2017 (відзначена косметичним брендом Beyond), Kids Best Model Ukrine 2017 — перше місце, перемога у своїй вікові категорії, МАЛЕНЬКА МІС КИЯНОЧКА 2017 (золото). Катя має велику кількість грамот і дипломів, володарка премії «Ukrainian Kids Awards»- відкриття в області дитячого моделінгу, потрапила в ТОП 50 найкрасивіших дітей світу за версією журналу Fashion Kids Magazine, також опублікована в каталозі «100 найкрасивіш дітей України», запрошена в енциклопедію «100 найвидатніших дітей Украіни», опублікована в fashion storys таких журналів, як Cosmo Lady, Antvan KIDS Magazine, Kids Mode Magazine, Lola KIDS magazine, Всеукраїнському журналі Ukrainian People , Ukrainian KIDS, ПАРА SOLO brand magazine, TOUCH magazine, #OVAL magazine…
Кар”єра Каті, як актриси, розпочалася із соціального ролику до Дня матері, який транслювався на провідному національному телеканалі «Україна». Потім були зйомки для телепередач: «Сюрприз-сюрприз», «Все буде добре», «Життя без обману», а також — у серіалах «Супер Копи», «Коли ми вдома», «Радуга в небе». Дівчинку також можна побачити і в рекламних роликах.
З кожним днем розвивається і не зупиняється на досягненому, тому була запрошена вести телепередачу «Казкові історії», які транслюються на обласному телеканалі «РАІ» у Івано-Франківську.
Нещодавно прийняла участь у масштабному соціальному проекті #ПланетаСонячнихЗайчиків, де разом із особливими дітками відтворювала сюжет казки «В Країні Сонця», співавтором якої була сама. Зараз Катерина готується до презентації проекту, а саме — фотовиставки та презентації книги-казки, яка вже друкується!
Девіз дівчинки: «Ніколи не здаватися». Тому, не зважаючи на свій юний вік, Катя багато працює, розвивається і не зупиняється на півдорозі.

Гнатик Марія

Гнатик Марія

Гнатик Марія, 12 років, м. Вінниця, зріст 130 см.
Активна, життєрадісна та дуже харизматична модель. З іі появою на знімальному майданчику все довкола починає сяяти яскравіше.
Марія навчається у звичайній школі, активно займається громадською діяльністю, відвідує танцювальну студію «Шахіна», учасниця багатьох конкурсів та фестивалів творчості. Захоплюється моделлінгом, має досвід роботи як, моделлю в показах дизайнера Katrine Fox, так і фотомоделлю. Мріє стати фотографом. З радістю відвідає майстер класи фотографів. Чекає на Ваші запрошення.

 

Берловська Катерина

Берловська Катерина, 15 років, м.Київ, зріст 165см.
Мріє стати ветеринарним лікарем і саме для цього перейшла в профільний біологічний клас.
Катя захоплюється стендовою стрільбою, house-wall дизайном, моделінгом.
Катерина володарка таких титулів, як:
• Absolute Teen Miss Interbrilliant World 2017.
• Gran Prix Little Queen of Ukraine 2016.
• Absolute Teen Miss Interbrilliant World 2015.
Учасниця багатьох модних показів і не лише українських дизайнерів.
Катерина є Обличчям весняного сезону Міжнародного фестивалю Treasure of nations — Interbrilliant World, Обличчям колекції «Периште» дизайнера Аіди Камлакової, Обличчя бренду BerLOVska.
На рахунку Катерини більше п’ятдесяти фотозйомок, за що отримала перемогу в дитячій премії «Пломбір», номінація «Фотомодель 2017року. Категорія Teen».

 Попко Тереза

Попко Тереза

Попко Тереза, 6років, м.Львів, зріст 123см
Девіз Терези: «Тільки краса врятує світ, а справжня краса — внутрішня, вона йде від усього серця, в якому живе любов.»
Красунечка є володаркою титулів:
— Міні міс Lemberg 2016, перемога у своїй віковій категорії.
— Княжна Всесвіту 2017.
— Зірка сцени 2017 фестивалю «Міні Міс Західна Україна».
— «Юна Супермодель України» Гран Прі.
— «100 Найкрасивіших дітей України».
Тереза дуже обдарована дитина: володарка міжнародної премії за сприяння посла Норвегії в Україні Ole T. Horpestad » Юні таланти Прикарпаття», має відзнаку «Топ-діти.Гордість нації». Отримала з рук мера Івано-Франківська Руслана Марцинківа у 2017 році подяку за популяризацію Прикарпаття на теренах України. Дівчинка запрошена бути ведучою «Казкових історій» на ОРТ Галиччина.

Глушак Олександр

Глушак Олександр

Глушак Олександр, 15 років, м.Вінниця, зріст 145см.
Юнак зважений, відповідальний, комунікабельний, добрий та щирий. Дуже любить музику і співає в караоке. Займається спортом, особливо до вподоби хлопцеві заняття боксом. А ще Олександр мріє про власний автомобіль.

Бабанова Кіра

Бабанова Кіра, 5 років, м.Вінниця, зріст 116см.
Кірочка одна із найменших учасниць проекту, відвідує садочок. Проте маленька красуня вміло працює на камераму та є учасницею багатьох фотопроектів. Вона весела, мили, щира та комунікабельна, а також дуже творча дитина.
Працювати з Кірочкою було одним задоволенням.

Глушко Анастасія

Глушко Анастасія

Глушко Анастасія, 11років, м.Київ, зріст 146см.- багатогранна учасниця проекту. 
Настя талановита, цілеспрямована та відповідальна.
Захоплюється сучасним мистецтвом моди та краси разом з театром «Ніколь», займається акватлоном, виготовляє вироби з бісеру, навчається у школі естетичного виховання по класу фортепіано, обожнює читати твори авторів, як сучасних, так і класиків. 
Полюбляє брати участь у конкурсах краси, фестивалях і має багато титулів: Біла князівна Всесвіту 2015 м. Київ (Срібло), Біла князівна Всесвіту 2016 м. Київ (Гран-Прі), Всеукраїнський конкурс-фестиваль «Наша земля — Україна» 2016, Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Різдвяні дзвони» 2017, 
Тор Моdel International Фотомодель
Міні Міс Грація конкурс Міні Міс Західна Україна, Біла князівна Всесвіту 2017 м. Київ (Супер Гран-Прі)
Настя не зупиняється на досягненому, а розвивається кожен день

Цюпенко Ангеліна

Цюпенко Ангеліна

Цюпенко Ангеліна, 14 років, м.Вінниця, зріст 140см. 
Вона тиха та мирна дитина, яка любить людей та завжди доброзичливо налаштована до всіх оточуючих.
Навчається у школі та має безліч вподобань, серед основних: відвідує музичну школу, де навчається грі на фортепіано, займається карате-до, захоплюється танцями, полюбляє фотографуватися та є учасницею не одного фотопроекту.
На проекті була дуже здібною, уважною та відповідальною.

Косніцька Нія

Косніцька Нія

Косніцька Нія, 5 років, м.Вінниця.
Нієчка відвідує садочок. Вона весела, мила та комунікабельна. Не дивлячись на свій юний вік, дівчинка впевнено працює на камеру, тому є учасницею вже не одного фотопректу 
Нія справжня активістка, дуже комунікабельна та грайлива.
Нам дуже приємно було працювати з маленькою принцесою, адже вона запалила нас радістю та щастям!

Ворох Ростислав

Ворох Ростислав

 Ворох Ростислав, 13років, м.Івано-Франківськ, зріст 155см.
Юнак навчається у школі з польською мовою навчання, а з 6-ти років є вихованцем Танцювальної школи Влада Ями. Ростик переможець багатьох конкурсів та фестивалів, зокрема, золотий призер міжнародних фестивалів SilesionDanceFestival та StanislavivDanceFestival; переможець відбіркових змагань на Чемпіонат Європи та Світу І етапу Кубку Світу NeprostoТанці 2016; всеукраїнського конкурсу «Буковель має талант»; срібний призер XV дитячо-юнацького Фестивалю мистецтв «Таланти землі Галицької», учасник міжнародного проекту SWIDNICKI KOLADOVANIA 2012, що проходив у м.Свідніца Республіки Польща та багатьох інших конкурсів. 
З 10-ти років займається в Професійній школі журналістики м.Івано-Франківська під керівництвом Оксани Кваснишин, де поглиблює свої знання з професійної діяльності журналіста. Основна професійна тема над якою працює – це екологічна безпека людства. 
Також Ростислав є членом Міжнародної Академії літератури і журналістики МЦ ЮНЕСКО, розвиває свої акторські здібності, працює в ролі журналіста та ведучого на Івано-Франківському обласному телеканалі «РАІ» та «Галичина».
Та найулюбленішою справою у житті Ростислава є професія ведучого!
За популяризацію України на її теренах та за її межами нагороджений Подякою.

Ремпович Ліза

Ремпович Ліза

Ремпович Ліза, 11 років, м.Вінниця, зріст 134см

Ліза полюбляє подорожувати, відкривати нові горизонти, дуже комунікабельна, має багато друзів. Вона добра, щира, весела та відкрита дівчинка. 
Обожнює музику та знає на пам’ять багато пісень.
На проекті гарно проявила себе, як модель, вміло працювала на камеру!

Когут Міша

Когут Міша

Когут Міша, 8 років, м.Вінниця, зріст 128см.

Наполегливо готується до школи, вміло виконує поставленні завдання, тому є улюбленцем вчителів. 
Міша учасник вже декількох фотопроектів. Завжди привітний, добрий та чемний!
Справжній маленький джентельмен!
Під час проекту дуже вразив організаторів вмінням гарно працювати на знімальному майданчику! 

Юстина Попко

Юстина Попко

 Юстина Попко, 7 років, м.Львів, зріст 126 см
Досягає успіхів у всьому, за що береться!
«Міні-міс Lemberg», «Княжна Всесвіту», «Міні Міс Західної України», «Маленька Міс України «, «Юна Топ Модель України» , володарка титулу «100 Найкрасивіших дітей України» , володарка міжнародної премії за сприяння посла Норвегії в Украінї Ole T. Horpestad «Юні Таланти Прикарпаття». Нвчається у другому класі. 
Вивчає мови, тацює (близько 100 медалей за перші місця та 10 кубків), змалку декламує твори Шевченка ( отримала перемогу на фестивалі «Зірковий спалах» у категоріі поезія та гран-прі фестивалю » Талановитий українець»), кореспондент популярного телепроекту «Подружки» та » Казкових історій» і це далеко не усі досягнення Юстини.
Девіз дівчинки: «Прагни не до того, щоб досягти успіху, а до того, щоб твоє життя мало сенс.
Тому Юстина надалі працює над самовдосконаленням, адже лише шалене бажання саморозвитку — дає вірне спрямування на майбутнє.

Антонюк Ілля

Антонюк Ілля

Антонюк Ілля, 13 років, м. Вінниця, зріст 145 см
Наділений справжніми якостями дорослого: мужній, добрий, працьовитий, відповідальний, тому не залишає байдужою жодну дівчинку.
Вміє працювати в команді та завжди готовий прийти на допомогу іншим. Займається плаванням, має призові місця. Захоплюється грою в боулінг. 
Як справжній спортсмен, не боїться труднощів та працює на результат. 
Буде радий співпраці!

 

Футболка від партнеру проекту Katrin Fox
Makeup/Hair Алена Смульская

 

 

Please follow and like us: