Українка, юна вінничанка Ніколь взяла участь у показі на Міжнародній виставці Pittі bimbo в Італії

Українка, юна вінничанка Ніколь взяла участь у показі на Міжнародній виставці Pittі bimbo в Італії

Українка, юна вінничанка Ніколь взяла участь у показі на Міжнародній виставці Pittі bimbo в Італії

Юна вінничанка Ніколь взяла участь у показі брендового одягу та зйомках каталогу нової колекції провідних європейських дизайнерів.

Ніколь – випускниця школи Princess.  Тепер — модель дитячої модельної агенції Qmodels.

7 років.

Вже не перший раз подорожує до Європи на різні покази та зйомки! За її плечима найбільший досвід у міжнародних показах ( Латвія, Німечина, Італія ) та зйомках для міжнародних брендів.
Дівчинка пройшла величезний кастинг та була запрошена на фешн-шоу до Італії та Німеччини.
Ніколь завітала на міжнародну виставку дитячого одягу та аксесуарів Pittі bimbo, яка щорічно відбувається у Флоренції. На виставці, яка проходить двічі на рік, впродовж трьох днів демонструють новинки таких дитячих брендів, як Monna Lisa, MSGM, Mayoral, KIDZFIZZ, LORSOBRUNO і т.д.

PITTIBIMBO — це міжнародна виставка дитячого одягу, аксесуарів і т д. яка відбувається в Італії (ФЛОРЕНЦІЯ) Проходить двічі на рік в січні та червні, тривалістю у 3 дні. В рамках виставки ( напротязі 3-х) днів відбуваються покази від різних модних дитячих брендів, наприклад (MonnaLisa, MSGM, Mayoral і т д)
Ніколь демонструвала одяг від бренду ( KIDZFIZZ та LORSOBRUNO) у неї було два покази. Все як у дорослих моделей ( зачіска, примірка, репетиція, показ)

 

Дітей обирають з усього світу (Англія, Іспанія, Німеччина, Росія, Білорусія) КАСТИНГ ВЕЛИЧЕЗНИЙ!!!!! Наша агенція є єдиним представником в України хто працює з італійським агентством MODAMODA(Мілан) таким чином, ми потрапили на шоу ПІТТІБІМБО, Ніколь пройшла кастинг. Кастинг відбувається так– надсилаються фотографії (природні) та відео дефіле. Далі місяць, півтора очікування – і довгоочікуваний результат!!!
Показ проходив 18 січня.

Інформація — школа моделей Princess

На главную

 

 

Please follow and like us: