У Києві відбувся Благодійний коктейльний вечір — Charity cocktail night.

У Києві відбувся Благодійний коктейльний вечір — Charity cocktail night.

 

1 листопада в Buddha-Bar відбувся Благодійний коктейльний вечір — Charity cocktail night, організатором якого виступив Kyiv Lions club “Kiev ecology”, яка функціонує з 2010 року та входить у світову мережу Lions club International з представництвами у майже 200 країнах світу. «Основною метою заходу стала організація соціального нетворкингу, де гості вечора змогли не лише відпочити, а й підтримати благодійність!”, — зазначила організатор заходу СЕО Kyiv Lions club “Kiev ecology” Тетяна Васильєва.

 

На думку організаторів благодійність не лише благородна справа благородна, а й приносить задоволення та користь, адже усі виручені кошти, а це більше 30 тис грн, будуть спрямовані на придбання ліків для дитячого відділення онкогематології Київської Регіональної Клінічної лікарні, якому Lions club “Kiev ecology” вже давно допомагає.

Спонсором заходу виступила компанія Crossover.

Ведучим цього вечора був актор, ведучий, шоумен, експерт телепроекту «Говорить Україна» Богдан Трібой.
Серед гостей вечора ми зустріли багато медійних особистостей, серед них фіналіст телешоу “Мастер шеф-2” Геннадій Тцяк , СЕО Horasis Катерина Гловацька, парапсихолог Лариса Бомбуш-кар, шоу-леді Алла Медведева, СЕО DARA GROUP Світлана Шахіна, громадський діяч Олеся Тарасенко.

Родзинкою заходу став показ мод від відомого модельєра-дізайнера, успішної жінки України 2018 року, автор проекту «Намалюй мене завтра» Наталія Карук. «Я вирішила підтримати благодійний проект лотами та показом своєї нової колекциї, адже тема хвороби дітей для мене болюча і я не в перший раз допомогаю! І я щаслива, що високо мене цінуєте, бо найбільша нагорода для модельєра, коли його роботи купують, купують з подіуму! Я вдячна Тетяни Васільєвій за организацію заходу та за запрошення стати частиною маштабного благодийного проекту. І, звичайно, без допомоги Олесі Тарасенко я б не впоралася, тому, що саме вона зібрала зоряну команду моделей. І одна з них була сама Ірина Самсоненко, завдяки якій леді пройшлися як професійні моделі! Все пройшло на найвищому рівні, все було дуже позитивно і дипломатично!» — висловила свої емоції від вечора Наталія Карук.

 

Моделями показу стали відомі українки: Ірина Самсоненко, Анна Ісламова, Тетяна Король, Оксана Кравченко, Лілія Хорошкіна, Юлія Орлова-Літвінова, Вікторія Шусть, Міла Орлова та Олеся Тарасенко, які поділиліся з нами своїми враженнями:

Ірина Самсоненко — продюсер дитячих талантів України, переможниця Cosmolady Awards 2018, експерт телеканалів:
“Для мене велика честь взяти участь, як модель, в показі нової колекції Наталії Карук, яка пройшла в Будда-барі на благодійному вечорі. Незабутні яскраві емоції, драйв, насолода — такий був настрій у мене і прекрасних дівчат-моделей, які в звичайному житті — відомі леді. Благодійний вечір вдався, тому що в ньому взяла участь велика кількість людей! Я щаслива стати частиною такого чудового проекту!”

Тетяна Король – відома українська художниця:
“В один момент благодійність стала частиною мого життя і завжди підтримую такі проек-ти.Українці не стоять на місці і навіть у такі нелегкі часи змінюють себе, своє оточення і свою країну. І неважливо, це зовсім крихітні ініціативи чи великі проекти, доброта, милосердя, хороші ідеї і головне віра у те, що ти робиш, принесуть бажаний результат.»

 

Оксана Кравченко – власниця туристичної агенції Orange:
“Так гуманно і благородно проводити такі благодійні заходи. Мені сподобалось гарне місце про-ведення, цікава публіка і атмосфера теплого спілкування. Дякую Олесі Тарасенко за запрошення!”

Юлія Орлова-Літвінова –юрист, адвокат, член Нацасоціації адвокатів України:
“Сьогодні, день потому, я все ще під враженням. Від атмосфери, дефіле, колекції, створеної тала-новитим дизайнером Наталією Карук. І коли такий день трапляється в житті, треба його зберегти, як коштовність.”

Лілія Хорошкіна — мама шести прекрасних діток, бізнес-леді:
“Я мала честь представити цю нереально круту колекцію, в місці з іншими дівчатами, які вже досягли високих заслуг, прекрасні мами і просто дуже красиві леді! Серед гостей було багато відомих людей! Дякую Lucky Ukraine і Олеся Тарасенко за прекрасну організацію показу!”

Вікторія Шусть – громадський діяч, ГО «Центр Розвитку Міста Києва»:
“Велика вдячність, дизайнеру Наталії Карук та найкращому організатору Олесі Тарасенко, за за-прошення та можливість відчути всю красу жінки в повному сенсі своїх результатів. У всі часи лю-дина прагнула зробити особливий дизайн одягу у кращих дизайнерів, щоб отримати можливість жити в гармонії з собою, насолоджуючись своїм смаком. Хтось майстрував шедеври власними руками, а хтось звертався за допомогою до професіоналів, здатним створити неймовірні дизайн рішення. І це вдалось здійснити для мене завдяки Наталії Карук! Ви найкращі. Я отримала масу задоволення від ваших суконь, костюмів та ваших ідей та їх втілення. Бажаю Вам ще дуже багато сил та енергії, та можливостей йти тільки вперед та отримувати массу подарунків долі.”

Міла Орлова — арт-директор інституту-коледжу ім.Сальвадора Далі, художниця, дизайнер:
“Величезна дяка за запрошення, професіоналу свого діла, неперевершеній жінці Олесі Тарасенко. Вражена від проведення благодійного вечора, в якому я приймала участь, як модель, разом з ча-рівними успішними жінками України. Учасниці разом зі спікерами творили чудовий, позитивний та драйвовий настрій, який дуже приємно із собою забрати після. Дякую за створений образ талановитому дизайнеру Наталії Карук.”

Тарасенко Олеся – громадський діяч, засновниця 1-го блог-журналу України LuckyUkraine, за-ступник начальніка управління Державної служби зайнятості України:
“Українцям заклали в голову, що про свої добрі вчинки потрібно мовчати, бо говорити про власну щедрість чи доброту — не дозволено. Я вважаю, що такі погляди потрібно руйнувати, люди, які займаються благодійністю чи волонтерством, мають кричати щосили: «Я роблю хорошу справу, роби як я, роби краще від мене!». Я говорю про це відкрито та активно популярізую. Дякую організаторам за можливість активно долучитися до цього проекту!”

На заході будуть виставлені лоти, серед них картина відомого художника та дизайнера Слави Займака «Янголи поруч…», яка не випадково в лотереї дісталася Жану Роше, Президенту Beten International, Lions club Kiev ecology.

Організатори дякують медійнім партнерам благодійного вечора:
Журнали: Super Lady magazine, TopCity, Глянцевий журнал Apriori, Defile – Kids Fashion Magazine, EMOTION, Glyanec, Main People magazine
Онлайн-видання: LuckyUkraine, Be my media, МамаWOW, Модные Места StyleSpot, Star Brothers, Studioofmydreams, Harved online, Dojo – Сайт Українського Успіху, Модний онлайн журнал – VTrendi.com.ua, Новини України Tut-Ua.com, Портал “Eurostar”, Beauty of millenium, Ivetta

А головне, такий формат соціального нетворкінгу буде проводиться клубом на регулярній основі.

Фотографії Віктор Ковалевський

На главную

Please follow and like us: