У Черкасах відбувся 8-ий сезон масштабного fashion-проекту MIFIDA — fashion day Cherkassy

У Черкасах відбувся 8-ий сезон масштабного fashion-проекту MIFIDA - fashion day Cherkassy

У Черкасах відбувся 8-ий сезон масштабного fashion-проекту MIFIDA — fashion day Cherkassy

8-го жовтня відбувся вже восьмий сезон масштабного fashion-проекту MIFIDA — fashion day. Cherkassy, який зібрав максимальну кількість поціновувачів дизайнерського одягу та професіоналів fashion & beauty сфери.
«Це перший сезон, в якому всі участники — це дизайнери з нашого міста» — зазначила організатор заходу, Ольга Баштовенко.


Вже вдруге проект відбувся на території дилерського центру Ньютон, де глядачі окрім нових колекцій, стали свідками до прем’єрного показу автомобіля Mitsubishi ACX, офіційна презентація якого на території України відбулась через декілька днів. І вперше стандартний подіум змінився на світлодіодний екран від компанії LED Rental, по якому й дефілювали моделі.
Відкрив покази дизайнер Віктор Черкаський з новою колекцією осінь-зима 19/20. Максимальний комфорт та жіночність — його основні правила нової колекції. А ще — трендові елементи. «Ми просто робимо те, чого потребує сьогоденна жінка».
Дебютував на подіуму в цьому році бренд Chepel, який презентував дуже ніжні та романтичні сукні для мами та доньки. «Це наша перша колекція. Я також мама маленької дівчинки, тому я знаю як важливо бути з дитиною на одній хвилі» — дизайнер бренду Олена Слободяник.


Максимальну розкіш хутра, та, водночас, нову подачу глядачі отримали від бренду АНТ, який на подіуму презентував 29 нових моделей. В цьому році дизайнер вирішив кардинально змінити та повністю зруйнувати стереотипи і представив свою колекцію у поєднанні з кросівками та шкіряними масками. «Наші вироби можна носити по-різному та в поєднанні з будь-яким стилем. І в будь-якому випадку — ви будете почувати себе просто неймовірно» — дизайнер Віктор Антоненко.
Засновниця бренду АS — Аза Шульга вже традиційно продемонструвала вечірні та коктейльні луки, які доповнила камінням та пір’ям. Перевага в кольорах, звичайно, були червоний та чорний. «Жінка повинна бути гарною завжди».
Романтичність та креатив на подіумі, поєднання повсякденних речей з ніжними квітами та повністю завершені образи глядачі отримали від бренду Lana Style. Дизайнер Світлана Шамрай, як завжди, доповнила колекцію стильними капелюхами та витонченими лініями.


І завершила покази просто піжамна вечірка на подіумі. Ось так незвично підійшли до своєї презентації дизайнери брендів Aphrodite & Tori Touch. «В наших піжамах та костюмах саме так ви почуваєтесь. Хочеться постійно танцювати! І для свого чоловіка ви завжди неповторна!».
Доповнювали всі колекції взуття від мережі магазинів Prego, які надали більше 100 пар трендового взуття. «Ми намагались максимально підібрати взуття, яке відповідає настрою тією чи іншої колекції» — зазначила директор магазину.
Образи моделей знову готували професіонали з beauty центру PUDRAPROF, а яскраві фотолокаціі креативщики з Event Makers.
Частував напоями гостей гастро-бар Winetime, а пригощав комплекс Perlyna Resort.
«На даному етапі ми можемо сміливо заявити — ми розвиваємо fashion індустрію нашого міста. І це 100%!» — організатор Ольга Баштовенко.

На головну

Please follow and like us: