MIFIDA models презентує грандіозний проект – щорічний конкурс краси «MISS …EMBER».

MIFIDA models презентує грандіозний проект – щорічний конкурс краси «MISS …EMBER».

MIFIDA models презентує грандіозний проект – щорічний конкурс краси «MISS …EMBER».

 

Вперше конкурс відбудеться вже в ці вихідні, а саме 30.11.19 в приміщенні Будинку культури ім.. І. Кулика. 15 дівчат будуть змагатись за звання «MISS …Ember 2019» та за головну корону ручної роботи від дизайнерки Анастасії Лук”яненко.

Конкурс включає 5 етапів, а саме: дефіле, хореографію, фотоконкурс, акторську майстерність та вихід у вечірніх сукнях. Оцінюватись наші конкурсантки будуть незалежним журі з урахуванням всіх вимог та критеріїв оцінки. Склад журі доволі поважний та професійний. Серед них керівники модельних шкіл та агенцій з різних міст України, топові фотографи, професійні моделі та організатори відомих конкурсів краси та талантів.

Незалежно від суми набраних балів абсолютно кожна учасниця отримує звання та багато подарунків, серед яких сертифікати в розважальні заклади, дизайнерські аксесуари, повну підготовку образів до фото сесій, можливість поринути у світ живопису разом з студією «Ван Гог», сертифікати в магазини одягу та хутрові презенти від бутику «АНТ». А переможниць очікують найголовніші подарунки – фото сесія у одного з топових фотографів України, інтерв’ю для популярного українського глянцю, та можливо саме переможниця підпише контракт з міжнародним модельним агентством. Із бонусів – одну із учасниць очікує подіум Ukrainian Fashion Week.
Та звісно ми не забули про підтримку глядачів, тому саме «Міс Глядацьких Симпатій» отримує незабутній відпочинок від туристичної агенції «Viva Tour».

Чекаємо на Вас, Ваші емоції та підтримку конкурсанток 30-го листопада у Будинку культури ім.. І. Кулика. Початок о 17:00.

www.mifida.com.ua
Деталі – 0731522572

На главную

 

Please follow and like us: