Анджеліна Джолі, Адель, Бурак Озчівіт, Жан Рено на подіумі New Fashion Zone

Анджеліна Джолі, Адель, Бурак Озчівіт, Жан Рено на подіумі New Fashion Zone

Анджеліна Джолі, Адель, Бурак Озчівіт, Жан Рено на подіумі New Fashion Zone

 

Грандіозне перетворення українських зірок в голлівудських акторів і не тільки на масштабному фіналі міжнародного конкурсу молодих дизайнерів

У креативному проекті Make Art взяли участь телеведучі самого популярного ранкового шоу «Сніданок 1 + 1»: Руслан Сенічкін, Неля Шовкопляс, Людмила Барбір і ведучий кулінарної телепрограми «Їмо за 100» — Олексій Душка. А також відомий співак і шоумен Дмитро Коляденко. Всього за кілька годин талановиті майстри б’юті і фешн індустрії перетворили зірок в яскраві образи. У проекті використовували одяг та аксесуари українських брендів, молодих дизайнерів, фіналістів та членів Community NFZ.

Ведуча «Сніданку» Людмила Барбір, учасниця оновленого сезону шоу «Танці з зірками» після роботи стиліста Оксани Шевченко-Дудченко стала ефектною Анджеліною Джолі (прихильники Людмили часто порівнюють її з відомою акторкою). Для Людмили підготували плаття Інги Макогонюк (2018 рік).

«На мій погляд дуже влучно підібрали образ. І гарно образ доповнили рукавички, такі ж, як були на Анджеліні Джолі у фільмі. Для повного образу не вистачило лише перефарбувати волосся, але на такий крок я поки не наважилася» — посміхаючись прокоментувала Барбір.

Її колега Неля Шовкопляс показала знаменитий образ Адель. Її стилістом була Наталія Луста (пальто — бренд Miley, плаття — Ірина Лук’янова). Дівчата залишилися задоволеними своїми образами і відчували себе в них комфортно.

А ось Руслан Сенічкін точно зміг би зіграти в турецьких серіалах замість актора Бурака Озчівіта. Недарма у нього є турецьке коріння. Стиліст Кирило Савченко (комбінезон — Оксана Манкевич).

Руслан зазначив: «Чесно кажучи, для мене це черговий виклик, я не очікував, що це може бути наскільки складно і емоційно. Тут все під таким мікроскопом і біноклем розглядають тебе з одного боку, а з іншого боку я думаю — це фешн індустрія. Бурак — відомий турецький актор, який свого часу приблизно в такому вигляді зіграв в серіалі про Роксолану «Величне Століття». Звичайно ж, я не модель, але ми постаралися передати образ. Все добре, тільки вуса сверблять, і сміятися хочеться ».

Дуже яскравим вийшов образ Олексія Душки. Він перетворився в актора Зака Галіфіанакіс і навіть станцював на сцені. Стиліст образу — Катерина Черняк (футболки — Галина Васеніна). Олексій розкрив себе як комедійний актор. У нього був найвеселіший образ.

Неля Шовкопляс

Харизматичним Леоном кілером став Дмитро Коляденко. Як і у фільмі його супроводжувала дівчинка з фікусом. Відомий співак і шоумен підкорив глядачів своєю акторською грою. Стилісти образу — Рост Дікой і Катерина Черняк (пальто — Мирослава Вітовщік, брюки — Галина Васеніна).

Неля Шовкопляс

Про Конкурс: 17 країн, 698 заявок

Конкурс NFZ — це 5 років роботи, 5 конкурсів, 1678 заявок, 512 учасників, 217 фіналістів. Конкурс є центром розвитку молодих дизайнерів і дає можливість новим учасникам обмінятися досвідом, набути необхідних знань та продемонструвати своє бачення українським і зарубіжним експертам у сфері моди.

У цьому році в конкурсі показували свої роботи: Україна, Казахстан, Узбекистан, Молдова, Німеччина, Данія, Польща, Китай, Чехія, Грузія тощо. Масштабний захід зібрав 698 дизайнерів з 17 країн.

Фінал Конкурсу — це третій етап змагання, де фіналісти Кастингу Конкурсу (44 учасників) продемонстрували міжнародному журі свої навчальні колекції з шести луків. Журі визначило переможців у кожній з номінацій. Головним переможцем Конкурсу стала Галина Васеніна з колекцією «На грані», номінація Mеn.

Марія Терехова, керуючий партнер проекту New Fashion Zone зазначила: «New Fashion Zone Group — це майданчик для розвитку конкурентоспроможності фешн-продукту і креативного підприємництва. Канал 1 + 1 та Дмитро Коляденко вирішили підтримати молодих українських дизайнерів, а також показати, що вони не менше талановиті, ніж західні. Ми вдячні всім за участь».

 

На головну

Please follow and like us: