14 квітня у Києві відбудеться Дитячий віденський бал

14 квітня у Києві відбудеться Дитячий віденський бал

Рекордна кількість дебютантів – понад 200 юних танцюристів — вийде 14 квітня на паркет Дитячого віденського балу у столичній мерії.

«Загалом це найбільша кількість учасників за три роки проведення дитячих балів у Києві, отже наша українська ініціатива проводити класичні віденські бали для дітей виявилась успішною: її схвалив бальний комітет у Відні, підхопили організатори в інших столицях світу, цей формат набуває популярності в Україні», — зазначила організатор віденських балів в Україні, генеральний директор групи компаній Brandberg Марина Ігнатуша.

Під час балу дебютанти покажуть вміння танцювати вальс, полонез, а також композиції на сюжети відомих казок про Білосніжку, Аладіна, Рапунцель та інших – у стилі реггі, джайв, чарльстон, тарантела. Уроки етикету викладає дітям відома експерт Наталія Адаменко. Цьогоріч  до занять хореографією з відомими тренерами Оленою Балджи та Андрієм Диким організатори додали курс уроків у медіашколі, де популярні блогери, теле- та радіоведучі вчили дебютантів створювати влоги, фоторепортажі та ін. Підготовка відбувається у міжнародному творчо-спортивному центрі розвитку дітей Indigo Education, який виступив генеральним партнером балу. Керівник Центру Марина Касьян переконана, що такі різнопланові заняття нададуть поштовх для розкриття талантів юних дебютантів, додадуть їм впевненості та віри у свої сили.

Організаційний комітет віденських балів в Україні започаткував спеціальну премію Vienna Ball Junior Award для учасників медіашколи – за найяскравішу розповідь про підготовку та сам бал.

Під час балу відбудуться зйомки сцен художнього фільму «Попелюшка», тож у картині буде відображено справжні бальні кадри, а герої фільму готуватимуть окрему танцювальну постановку. Серед учасників є 13-річна Дарина П’ятова, донька українського футболіста Андрія П’ятова, яка грає роль Попелюшки. Казку «Попелюшка» знімає продюсерський центр Device, генеральний продюсер — Валерія Гуза.

Серед дебютантів третій рік поспіль будуть вихованці Київського Центру реабілітації дітей з інвалідністю, оскільки ідея інклюзивного дозвілля є однією з важливих місій балу. Більше того, за програмою благодійності на потреби центру третій рік збиратимуть кошти під час Благодійного віденського балу. Бальне вбрання для вихованців центру створив відомий український дизайнер Сергій Смолін.

Спеціально до дитячого балу створюється мюзикл на соціальну тематику. Як зазначили в оргкомітеті, в основу мюзиклу покладена майже голлівудська історія про юнака і дівчину, які познайомилися в Інтернеті й домовилися разом взяти участь у Віденському балу. Та коли вони зустрілися в реалі, виявилося, що хлопець пересувається в інвалідному візку.

Музичну програму дитячого балу створює симфонічний оркестр «Київ Класик» під керівництвом Артиста ЮНЕСКО в ім’я миру маестро Германа Макаренка. А казкову атмосферу створять для дітей професійні декоратори з NOEL, які прикрасять бальну залу тисячами ексклюзивних квіткових композицій – домінуватимуть в інтер’єрі цього річного балу українські мальви.

Організатори прагнуть об’єднати шанувальників європейських бальних традицій, творчих особистостей,тому кожен дебютант матиме можливість стати учасником міжнародного дитячого Клубу віденського балу, і це дозволить маленьким дебютантам вже після балу також брати участь у нових яскравих творчих проектах (зйомках фільмів, відеороликів, вловів, фото сесій тощо). Кращі дебютанти зможуть навчатися у школі підприємництва та лідерства для дітей та підлітків MBA Kids International.

Генеральний медіапартнер – «Наше радіо».

Як відомо, 14 квітня у Колонній залі мерії Києва відбудеться Дитячий віденський бал. Напередодні, 13 квітня там же відбудеться Благодійний віденський бал (формат для дорослих гостей та дебютантів), під час якого збиратимуть кошти на програми Центру реабілітації дітей з інвалідністю. Загалом за три роки на благодійні цілі під час віденських балів в Україні зібрано майже 2 млн грн.

 

На головну

Please follow and like us: