Мода заради тварин: в Україні випустили благодійну колекцію одягу

Мода заради тварин: в Україні випустили благодійну колекцію одягу

Мода заради тварин: в Україні випустили благодійну колекцію одягу

 

Моду та благодійність все частіше можна зустріти пліч-о-пліч в боротьбі за права тварин
Благодійний фонд «Happy Paw» спільно з брендом «Trend Fever» випустили благодійну колекцію одягу, котра отримала назву «One move for help».
Принти виконані в стилі геометрики та зображають котів і собак. Перевагами костюмів є те, що вони виготовляються з натуральних тканин високої якості. Дана колоборація є чудовим способом нагадати людям про важливість відповідальності того, що ти носиш, та турботи за тих, хто живе поряд з тобою.


«One move for help» – це колекція одягу, створена для того, щоб кожен зміг не тільки порадувати себе новою покупкою, але і допомогти тваринам, при цьому не переплачуючи за товар. Купуючи будь-яку річ з цієї колекції 30% від покупки буде передано фонду «HappyPaw» на допомогу тваринам, щоперебувають у притулках.
HappyPaw–фонд, який протягом 6 років активно вирішує питання безпритульних тварин та допомагає притулкам. Одним з активних напрямків діяльності є популяризація гуманного ставлення до тварин та небайдужості до проблем безпритульних котів і собак.


Така колаборація ринку моди та сфери благодійності не є новинкою. Нині активно розвивається тренд «безхутрових» колекцій. В минулому році бренд Chanelвперше представив повноцінну колекцію зі штучних тканин. Серед брендів, які активно відстоюють позицію захисту тварин можна знайти JeanPaulGaultier, Burberry та Versace.
На початку 2018 року бренд Lacoste спільно з Міжнародним союзом охорони природи (IUCN) розробили капсульну колекцію «SaveOurSpecies» («Врятуйте наші види»), до якої увійшли десять поло з альтернативними логотипами. Відомий логотип з крокодилом замінили на тварин, які перебувають під загрозою зникнення. Всі кошти, отримані з продажу колекції будуть перераховані в Міжнародний союз охорони природи і природних ресурсів.


Нещодавно було оголошено, що перший веганський тиждень моди пройде в Лос-Анджелесі в лютому 2019 року і збере бренди, які вже відмовилися від використання в своєму виробництві продуктів тваринного походження.
Тепер долучитися можна і в Україні.
Замовити одяг можна на сайті фонду «HappyPaw».

На главную

Please follow and like us: