Емма Байтельман На подіумі я відчуваю себе у «своїй стихії».

Емма Байтельман На подіумі я відчуваю себе у «своїй стихії».

Емма Байтельман

На подіумі я відчуваю себе у «своїй стихії».

Мене звати Емма.

Мені 9 років.

З 5 років я навчаюсь професійному моделінгу.  Маю чималий досвід фотосесій і модних показів.

Я поглиблено вивчаю англійську, займаюсь тенісом і хореографію, навчаюсь з вокальним тренером, беру участь в конкурсах і вже досягла певних успіхів.  В школі мій улюблений предмет — природознавство,  мене турбують проблеми екології, і я замислююсь над шляхами їх вирішення.

 А ще я обожнюю єдинорогів!

Моделінг

Починалось все з тижнів дитячої моди в Україні.

У нашому місті відкрилась “Школа чемних дівчат”.  Батьки вирішили, що це буде добре для мого розвитку та відправили мене на навчання. Заняття виявились одночасно і цікавими, і підтримували моє відчуття впевненості у собі, дали поштовх до розкриття свого потенціалу у модельному напрямку.

Про покази

На Junior Fashion Week в Києві я брала участь у показі французького бренду Catimini, де я вперше отримала багато бурхливих оплесків. У наступному сезоні JFW я демонструвала три вишукані образи від Grusha Atelier і завершувала показ із самим маестро, Олександром.

Участь у Odessa Fashion Week запам’ятався співпрацею з двома дуже талановитими дизайнерами: Наталією Биковою (Miss DM) та Вікторією Слівченко (Candy Kid).

Закордонні покази

А далі були Pitti Bimbo у Флоренцї і вже регулярний для мене показ Mini Mode — London kids fashion week.

На міжнародній виставці мені пощастило представляти відомий бренд Stefania, який поєднує у своїх речах комфорт і розкіш. Показ цього бренду був наймасштабнішим і неймовірно яскравим.

На Pitti Bimbo один із моїх виходів був з наймолодшою учасницею і володаркою бренду — Стефанією Пінягіной, під час якого я тримала ії за ручки. Сподіваюсь, моя підтримка була для неї не зайвою)

На Mini Mode у Лондоні два сезони поспіль я виходила на подіум у шикарних нарядах Melis Kaptanoglu, дизайнера святкового одягу для дівчат із Туреччини. В її сукнях відчуваєш себе справжньою принцесою. Також я працювала за брендами Me in Wien, Cutifullondon, Little People London, Miss Baronessa.

Закордонні покази — це неймовірні локації, зустрічі з дизайнерами з усього світу, яскравий світ дитячої моди, але насамперед — це нові знайомства та друзі.
Перше, що помічаєш на закордонних показах — це високий рівень професійної підготовки українських моделей! Це наш великий плюс. А друге — це відкритість та інклюзивність закордонних показів. На міжнародних подіумах можна зустріти дуже різних моделей, відважних дівчат і юнаків, які через проблеми із здоров’ям щодня перемагають свої страждання та виходять на показ. Краса буває різною,  відкритість закордонних показів — це також величезний плюс!

 

Про моду, бренди, стиль.

Мода присутня в житті кожного з нас. Усі, хто думає навпаки, обманюють себе. Як казала Міранда Прістлі, прообразом якої є славетна Анна Вінтур, у фільмі “Диявол носить Прада” — “Кожен хоче бути на нашому місці”. Заняття моделінгом виховує власний стиль, смак, вміння орієнтуватись у трендах, формують особистість. Коли одягаєш шикарну вечірню сукню, відчуваєш себе по-іншому, і поводишся відповідно. Цей досвід, а також вміння працювати на камеру, виступати перед широкою публікою будуть дуже доречними і в дорослому житті.

Мені подобається підхід великих гравців у світі моди, коли вони відкривають свої шедеври і роблять їх доступними, тобто є haute couture, але є і pret-a-porte. Мені подобаються багато дизайнерів, це був би довгий перелік. Але я теж розумію, що є речі, які чудово підходять для подіуму чи фотосесії, але не зовсім практичні у повсякденному житті. Я люблю поєднання стилю і практичності.

Звичайно, як і кожній дівчинці, мені подобається бути красивою, особливо в дизайнерському одязі на подіумі. Після примірок, репетицій, мейкапу, тривалого очікування  за кулісами — вихід на подіум – це мій зірковій час. На подіумі я відчуваю себе у «своїй стихії».

Ця краса досягається тоді, коли багато працюєш над собою і навчаєшся. А ще, я переконана, краса зовнішня має поєднуватися із красою внутрішньою.

Я планую і далі продовжувати займатися моделінгом. Це цікаво і приємно, мені подобається знайомитися із новими друзями і мандрувати. Найголовніше, мені би хотілось поєднати вокал і моделінг. Мрію заспівати на показі.

 

Екологія і мода

Мені знайоме поняття «фаст фешн», тенденція більше виробляти і більше продавати. Але, я вважаю, це не дуже відповідально по відношенню до нашої планети. Я би хотіла підтримувати «слоу фешн»- відповідальне споживання. Мені здається, людина матиме гарний вигляд, навіть тоді, коли буде купувати менше одягу. І, якщо вже зменшуємо кількість речей у  гардеробі, то можемо обирати більш якісні речі, у тому числі дизайнерські. А ще важливо і приємно підтримувати наших вітчизняних виробників і дизайнерів. Мої улюблені – «Андре Тан» і «Малина».

 

Редакція журналу Defile

На головну

 

Please follow and like us: