Юлія Камуть

Юлія Камуть

Юлія Камуть

Юлія Камуть, модель, фотомодель

12 років, м. Львів

Людмила Камуть (мама)

Фото. Світлана Швед

Доброго дня, Юліє!

Вітаємо тебе з перемогою у нашому фотоконкурсі! У тебе дуже гарні світлини, які були оцінені нашим професійним жюрі. Також, ти береш участь у різних фотопроектах та позуєш, як професійна модель! Розкажи трішки про свій фотомодельний та модельний досвід.

Вітаю! Дякую!

Так, велике задоволення і практику я отримую від фотопроектів. 

Два роки тому я відвідувала Julia Model’s — дитячу модельну школу. Відвідувала різні покази, знімалась для журналу, стала обличчям весняного номеру Julia Model’s.  Зараз я чекаю на виповнення 13 років і хочу продовжити навчання в нашій Львівській школі моделей OK’Smodels. 

Фото Юлія Борщевська

В 2016 році брала участь в конкурсі «Міні-Принцеса Львів 2016», отримала 2 місце. Брала участь в проекті «Я – як мама» в одязі відомого українського бренду «Отаман».  Знімалась в рекламі дитячого одягу «P​​iccollo» у місті Львові.  Цього року я стала «обличчям» календаря від дитячої модельної агенції «Star Kids». В березні 2018 року брала участь в конкурсі «Міс Галичина 2018» — отримала перше місце у своїй віковій категорії. Знімалась у рекламі відомого львівського дизайнера Маріанни Гурської бренду « SOVA» з акторами українського серіалу «Школа».

Фото. Світлана Швед

Крім того, я дуже люблю творчість. З трьох років відвідую музично-драматичний гурток «Шпаки». Безліч вистав, постановок, зйомок на львівському телебаченні. 5 років відвідувала танцювальну студію. Конкурси, змагання, фестивалі – це все навчило мене бути частинкою великої команди, девізом якої було «Один за всіх – і всі за одного».

Фото. Катерина Ющенко

Юлія, можна сказати,ти вже повноцінно займаєшся модельною «кар»єрою» і, головне, що тобі це подобається? Якою на твою думку повинна бути успішна модель? І чи плануєш  ти в майбутньому займатись моделінгом?

Останній рік я більше часу провела на різних зйомках і фотопроектах, ніж на подіумах.

За весь час та досвід у модельній сфері я  дізналась що  відомі світові дизайнери мають різний стиль одягу так само і моделі які представляють їх одяг на світових показах мають різні типажі та особливості зовнішності.  Для мене  перш за все в моделі важлива внутрішня краса і доброта, щирість, гармонія душі і тіла, співчуття до ближнього та комунікабельність.  Це людина, яка своєю тяжкою працею,  досягнувши світової слави і великих гонорарів, – залишилася доброю і щирою.  Поки взірцем для мене є Анна Андерс, наша львів’янка . 

В майбутньому модельну кар’єру я хочу поєднати з психологією. 

Фото. Ольга Опальчук, Христина Щодра

 

Дякую, Юлічка, за розповідь!

Гарних фотопроектів та успіхів тобі!

​​

Please follow and like us: