«Сонячна» модель із Вінниці — Маша.

Гнатик Маша

«Сонячна» модель із Вінниці — Маша.

Гнатик Марія

м.Вінниця
Маша єдина у своєму місті дівчинка з Синдромом Дауна, яка навчається у звичайній загальноосвітній школі у п`ятому класі.
Весела, запальна та дуже цілеспрямована дівчинка, має безліч друзів та приймає активну участь у громадській діяльності, завдяки чому часто з’являється на телеекрані, про неї видано ряд статей в друкованих та інтернет ресурсах, присвячені процесу соціалізації та інклюзії.

«Сонячна» Маша не вважає себе особливою, а її можливості зовсім не «обмеженні». Вона обожнює танці та музику. Вже шість років займається в танцювальній студії «Шахіна». Завдяки наполегливій праці та постійним тренуванням має вже певні досягнення, приймає участь у багатьох культурно-масових заходах, змаганнях, фестивалях, благодійних акціях, зокрема за останній рік: III та IV Всеукраїнський фестиваль творчості та таланту «Крок до Мрії» перші місця в номінації Show-bellydance (9-12 років), Фестиваль дитячої творчості «Мистецькі барви 2017», III Інтегрований творчо-спортивно-інтелектуальний фестиваль «Дитяча казка на Поділлі», Всеукраїнський фестиваль «Талановита Українка 2017», Національна премія «Дитина Року 2017», II Відкритий Всеукраїнський фестиваль дитячої розважальної індустрії «FashionBoom» , II Відкритий інтегрований фестиваль творчості «Вахнівське сяйво 2018», Х-й Міжнародний фестиваль «Долина Нарцисів 2018», відзнака за активну соціальну позицію «Надія ВІННИЧЧИНИ 2018» та інші.

Також займається гімнастикою, слідкує за фігурою, тренує прес.

Любить гарний одяг та стильні зачіски, вже більше року займається у модельній студії. Стала учасницею двох великих соціальних фотопроектів: «Ми інакші, але ми серед Вас!»та «Планета Сонячних Зайчиків», які стали відомими не тільки в Україні , а й за її межами. Пробує свої сили на подіумі, я якості моделі, брала участь у: II Відкритий Всеукраїнський фестиваль дитячої розважальної індустрії «FashionBoom » , VINNITSAFASIONDAYS 2018 collection«FoxTime», MONET @ KidsModeFashionDay 2018 Київ, благодійний показ колекції «Don’t worry, be happy» від дизайнера Марина Григорцева, INTERBRILLIANT UKRAINE KYIV 2018, показ дитячої колекція KANDY KIDS від дизайнера Олена ШИЯН. Співпрацює з відомим українським дизайнером дитячого одягу KatrinFox.

Марія мріє стати відомою та успішною. Своїм прикладом намагається зламати стереотипи та на власному прикладі показати, що недосяжних вершин не існує, потрібно лише чітко сформувати свою мету та наполегливо до неї йти!

 

Розповідала мама, Тетяна Гнатик

А ми бажаємо, щоб у Маші здійснилися усі мрії і надіємось ще не один раз зустріти її на подіумі та на фотосесіях!

 

На головну

 

Please follow and like us: