Фолк Мода

Фолк Мода

Фолк Мода

Ми є лідерами на ринку вишитого та патріотичного одягу в Україні. Наша продукція є високої якості, ми використовуємо лише найкращі матеріали українського виробництва та найсучасніше обладнання.

Одяг від ТМ «Фолк Мода» — це якісно, стильно, патріотично!

Торгова марка «Фолк Мода» – це український виробник патріотичного одягу. Наш бренд зареєстрований у 2012 році, а виробництво розпочалось із однієї вишивальної машини, таланту та бажання працювати.

Засновниками української компанії є Максим Туганов та Петро Скірчук. Сьогодні – ми прогресивна компанія, чия продукція є популярною і поширюється всією Україною та за кордон. 

Головний офіс та виробництво компанії «Фолк Мода» знаходиться у Львові. Усі етапи виробництва ми виконуємо самостійно: від розробки моделі до пакування. Компанія володіє швейним, закрійним, в’язальним та вишивальним цехами, в яких працюють фахівці своєї галузі.

Нашими клієнтами є як пересічні українці, так і знаменитості: Олександр Усик, Василь Вірастюк, Dzidzio, «Піккардійська Терція»«Мед Хедс», Євген Кошовий, Роман Вінтонів та багато інших одягають вбрання нашого бренду. «Фолк Мода» співпрацює з найбільшими торговельними мережами України. 

Наші дизайнери – молоді та перспективні, кожен із своїм особливим баченням та ідеями. Завдяки хисту, бажанню працювати, розвиватись та вдосконалюватись ми щодня ростемо та долаємо поставлені цілі.   

Адреса потужностей виробництва:
м. Львів, вул. Зелена, 162 (увага: за вказаною адресою немає видачі товару!)
+38 063 994 92 59 
+38 097 296 73 92 
+38 (032) 225 94 42 
Інформація : folkmoda.net

 Різдвяна колекція

Please follow and like us: