Vinnitsa Fashion Week Kids

 

Vinnitsa Fashion Week Kids

26 жовтня у Вінниці, в закладі «Люди Fusion Place», вперше відбудеться грандіозний модний захід для дітей – Vinnitsa Fashion Week Kids!

Vinnitsa Fashion Week Kids

Ще весною на прес-конференції VinFashionWeek було оголошено про проведення цього свята моди для дітей, на яке з’їдуться дизайнери, що творять для тінейджерів з усієї України. Організатором дитячого модного дійства у новому форматі стали вінницька дизайнерка Катерина Подрєзова і чимала команда тих, хто має безпосереднє відношення до дитячої сфери у нашому місті.

Близько десяти провідних дизайнерів з Києва, Вінниці, Одеської області і навіть з Білорусі, що створюють моду для дітей, покажуть свої найактуальніші колекції сезону осінь-зима 2018-2019 у Вінниці! Тематикою цього дня стане магія осіннього лісу, саме в такій стилістиці буде оформлено модний простір.

Масштабний захід вже має своїх партнерів. Це «Люди Fusion Place» – красиве і функціональне місце для відпочинку, lounge-кафе, що є острівцем спокою, смачної їжі і напоїв, у морі розваг ТЦ «Мегамолл». А також Ювелірний дім «Kimberli», який вже більше 10 років спеціалізується на виробництві прикрас з дорогоцінними каменями, кожна прикраса якого унікальна і неповторна. Організаторами оголошено, що Ювелірний дім «Kimberli» серед всіх гостей Vinnitsa Fashion Week Kids проведе розіграш золотої ювелірної прикраси.

Ну а розповідати про дитяче свято моди будуть самі ж маленькі модники, адже генеральним медіа-партнером VFW Kids стане Медіа-школа під керівництвом Юлії Андріянової, знаного професіонала і педагога. Самі діти цікаво висвітлюватимуть дитячу подію: проводитимуть прес-конференції, робитимуть інтерв’ю з українськими дизайнерами, відеорепортажі та трансляції з тижня дитячої моди.

Завітайте 26 жовтня о 14.00 до «Люди Fusion Place» щоб ознайомитись з останніми тенденціями дитячої моди!  За детальнішою інформацією та щоб забронювати запрошення на яскраві покази телефонуйте за номером +380 (98) 791 50 25.

На головну

Please follow and like us: