ВІДОМІ ДНІ КАСТИНГУ НА НАЙМОДНІШУ ДИТЯЧУ ПОДІЮ ВЕСНИ – «KIDS FASHION SHOW»

ВІДОМІ ДНІ КАСТИНГУ НА НАЙМОДНІШУ ДИТЯЧУ ПОДІЮ ВЕСНИ – «KIDSFASHIONSHOW»

ВІДОМІ ДНІ КАСТИНГУ НА НАЙМОДНІШУ ДИТЯЧУ ПОДІЮ ВЕСНИ – «KIDS FASHION SHOW»
Vinnytsia Kids Fashion Show розпочинає творити нову унікальну історію та запрошує тебе стати її частиною!

Вже традиційне модне дійство у нашому місті проводитиметься вчетверте і цього разу воно набирає щебільшихобертів та виходить на всеукраїнську платформу.
Нові обличчя. Нові імена. Нові тенденції та тренди у світі дитячої моди сезону весна-літо 2019, свіжі ідеї, цікаві погляди та неординарні рішення – вже зовсім скоро на головному подіумі міста. Це справжнє свято для тих, хто обирає якість та стиль, красу та комфорт, хто не боїться експериментувати та йде в ногу з часом.
KidsFashionShow – це не просто подія, це справжнє маленьке життя, яке проживає кожен учасник, починаючи з перших хвилин кастингу та завершуючи фінальним виходом на подіум у вбранні з нових колекцій найкращих українських дизайнерів та світових дитячих брендів.
Усіх, хто мріє пройнятись атмосфероюсправжнього модного шоу, відчути шалену енергетику подіумута яскравих декорацій,поринути у світло софітів, спалахів фотокамер,організатори запрошують взяти участь в кастингу, який відбудеться

17 та 24 лютого з 10:00 до 13:00 у фотостудії «PUDRA» (Соборна, 8).
Учасникам відборунеобхідно буде пройти реєстрацію та отримати свій порядковий номер, потім продемонструватиперед членами журі свої навички дефіле, а спеціальний фотограф зробить кілька професійних фото. Рекомендований дрес-код кастингу – темний низ, світлий верх та зручне взуття.
Родзинкою цьогорічного весняного показу є те, що Kids Fashion Show розширює свої кордони і запрошує до участі маленьких моделей з різних міст України.

Для того, щоб взяти участь в онлайн-відборі, необхідно до 15 лютого надіслати на електронну адресу fashionkidsshowvn@gmail.com наступну інформацію:

прізвище та ім’я дитини, вік, зріст, місто, контактний номер телефону батьків, а також прикріпити 2 фото (портрет і повний зріст) та відео (дефіле).

Для підтвердження реєстрації та уточнення всіх деталей телефонуйте за номерами: 097-977-71-97 або 098-550-08-55.
Організатори з нетерпінням чекають на яскравих, активних та цілеспрямованих дівчат і хлопців віком від 4 до 13 років, які люблять пробувати щось нове та цікаве, обожнюють сцену та не бояться бути в центрі уваги.
Візьми участь в кастингу, заяви про себе та стань новою зіркою наймасштабнішого дитячого показу мод! Давай писати історію Vinnytsia Kids Fashion Show разом!

 

На головну

Please follow and like us: