У 2020 році Міжнародному конкурсу-казці «Різдвяний янгол» виповниться 15 років.

У 2020 році Міжнародному конкурсу-казці «Різдвяний янгол» виповниться 15 років.

Різдвяний янгол світ охороняє…
Ми бачили й знаємо янголів,
Що сяють без жодних прикрас…
Вони не завжди понад хмарами,
Це діти, вони поміж нас…

У 2020 році Міжнародному конкурсу-казці «Різдвяний янгол» виповниться 15 років. Мало який дитячий конкурс може похвалитися такою річницею. Крім того, це єдиний конкурс-казка в Україні. Ідея «Різдвяного янгола» – створити неповторне свято дива й любові, а не влаштувати змагання в красі й моделінгу. Наш унікальний конкурс – це дитинство у всій його безпосередності та щирості.
Дебютував «Різдвяний янгол» у Полтаві й кілька років поспіль проводився в цьому чарівному українському місті. Згодом географія конкурсу розширювалася, це чарівне свято також відбувалося в Києві, Львові й Івано-Франківську, Кракові й Зеленій Гурі (Польща), Берліні.
За багато років янголята об’їхали з екскурсіями різні міста й містечка, побували в таких цікавих місцях, як Музей писанкового розпису (м. Коломия), Маєтку святого Миколая (с. Пистинь Косівського району Івано-Франківської області), Пальмовій оранжереї (м. Зелена Гура) тощо. Гала-концерти конкурсу «Різдвяний янгол» відбувалися на красивих сценах Полтавського палацу дозвілля «Листопад», Київського академічного театру ляльок, Івано-Франківської обласної філармонії, Кожухівському герцогському замку (Польща) тощо.
Щороку конкурс розвивався, його натхненні організатори знаходили нові й нові родзинки, щоб «Різдвяний янгол» був ще більш яскравим. Традиційним, наприклад, стало проведення українських вечорниць, під час яких учасники й учасниці репрезентують свою країну чи регіон і обмінюються подарунками. Національні страви, звичаї, легенди, історія – усе це надзвичайно цікаво. Крім того, українські вечорниці – чудова нагода ближче познайомитися та подружитися.
Найпроникливішою подією конкурсу-казки «Різдвяний янгол» є сповідь і причастя. У різні роки наші ангели долучалися до цього таїнства в Києво-Печерській лаврі, полтавському Хрестовоздвиженському монастирі, Манявському скиті, івано-франківському Катедральному храмі Святого Воскресіння.
У рамках «Різдвяного янгола» проводять фотоконкурс, переможець якого стає обличчям конкурсу наступного року. Його світлини прикрашають усю рекламну продукцію конкурсу-казки та – основне – обкладинку щорічного журналу «Різдвяний янгол».
«Різдвяний янгол» – конкурс, сповнений добра й духовності. Наші янголята виконують благодійну місію й долучають до неї інших, допомагаючи дитячим лікарням і окремим діткам, які потребують підтримки.
Дитинство – безцінна пора. Безцінний і час, проведений на нашому конкурсі-казці. Його неймовірна аура, атмосфера дива спонукали багатьох дітей брати участь у «Різдвяному янголі» два, три, навіть чотири рази. Утворилися навіть сімейні династії янголят.
У січні 2020 року янголи злетяться до Києва, щоб зігріти столицю України теплом своїх сердець, осяяти її світлом білих крил. Сюди ж приїдуть і переможці минулих конкурсів відсвяткувати з усіма 15-річний ювілей дивовижної різдвяної казки.

Директор конкурсу
Тетяна Крилата
+ 38 067 28 17 442
+ 38 050 28 11 608

На головну

Please follow and like us: