ІІІ-ій дитячий показ мод «Vinnytsia Kids Fashion Show» сезону осінь-зима 18’19

 ФЕШН ШОУ ЖОВТЕНЬ 2018

ІІІ-ій дитячий показ мод «Vinnytsia Kids Fashion Show» сезону осінь-зима 18’19

14 жовтня спортивний клуб «Нокаут» на один вечір перетвориться на яскравий та неповторний світ дитячої моди, краси та стилю. Вже втретє у Вінниці відбудеться подія,яка варта уваги кожного, хто любить моду, стиль та красу. Нові колекції сезону осінь-зима 18’19 продемонструють відомі українські дизайнери та всесвітньо відомі бренди.

Нагадаємо, що нещодавно відбувся кастинг на показ, взяти участь в якомупродефілювати на найкращому подіумі міста мали можливість усі охочі дівчата та хлопці віком від 4 до 14 років. Щасливі квитки до грандіозного модного шоу отримали 80 маленьких моделей, на яких вже чекають дні підготовки: репетиції та примірки.

Показ «KidsFashionShow» – це подія, це традиція, яка з кожним новим сезоном вражає своїх учасників та гостей масштабами організації та унікальною тематикою проведення. За словами організаторів, кожен присутній порине у справжній «COLORBOOM» – яскраву та незабутню суміш нових актуальних тенденцій, позитивних емоцій, гарного настрою та кольорового різноманіття. Оригінальні декорації, свіжий погляд на звичайні речі, креативний підхід та нестандартні ідеї, вечірка та фуршет, розіграш туру до Європи – лише невелика частина того, що вас чекатиме на цьогорічному заході.

Крім того, родзинкою осіннього показу стане ексклюзивна дитяча колекція від Олександра Очеретного, яку дизайнер вперше створює, спеціально для «KidsFashionShow»! Також дивуватимуть колекції одягу від дизайнерів з Вінниці, Києва, Одеси, Львова, Кривого рогу та інших міст, зокрема такі, як: Валерія Гуза, «LizaKids», «Mannerly», «Maya-Mi», «CandyKid», «Umanchuk», «Utmost», брендів «Mayoral», «Brums», «Coccodrillo», «Likemymam».
Тому усіх любителів дитячої моди, краси, хорошого смаку та стилю організатори показу з нетерпінням чекатимуть 14 жовтня о 17:00 в СК «Нокаут» для того, щоб разом провести цей незабутній вечір!

Довідки та квитки за телефоном: 097-977-71-97

 

На головну

 

Please follow and like us: