FASHION TIME, XVII сезон, весна — літо 2018!

FASHION TIME,  XVII сезон, весна - літо 2018!

FASHION TIME,

XVII сезон, весна — літо 2018!

Перша у Рівному модна подія FASHION TIME,

XVII сезон, весна — літо 2018!.. 30-31.03.2018

 

XVII сезон Першої у Рівному модної події FASHION TIME – це покази авторських і брендових колекцій одягу, взуття та аксесуарів – свято моди, стилю та краси, а також

VIII Конкурс модних луків Best of Style і

IV Конкурс молодих дизайнерів 1Look.

Основна мета Проекту – відкрити нові імена, познайомити рівнян із творчістю дизайнерів із інших міст України та підтримати місцевих дизайнерів та виробників одягу, взуття та аксесуарів. Дати поштовх для подальшої реалізації їх творчих задумів. Створити майданчик для якісної взаємодії фахівців сфери моди, стилю і краси.

Шістнадцять сезонів поспіль Проект привертає увагу всіх хто цікавиться модою, відомих рівнян, власників брендових магазинів, місцевих дизайнерів, стилістів, акредитованих представників ЗМІ, спеціальних гостей з усієї України та з-за кордону. За час існування проекту народилося чимало самостійних творчих імен (Анна Шабалова, Тетяна Блажкова, Зоя Романова, Катерина Бондар (Katalina), Любов Шипукова (Love&Beauty), Юлія Ковальчук, Анна Болоніна, Вадим Ніколаєв та інші).

В рамках Першої модної події FASHION TIME проходить два творчих конкурси.

Перший – Best of Style – ОСОБИСТЕ бачення моди і стилю, яке демонструють діти, підлітки та їх батьки на подіумі модної події і другий — 

Конкурс молодих дизайнерів «1Look», де учасник конкурсу на розсуд журі представляє не повноцінну дизайнерську колекцію (на виготовлення якої потрібно наважитися і вкласти значні кошти), а лише один лук.

Мета з якою проводиться творче змагання «1Look» – відкриття нових імен у фешн-просторі Рівного та України, розвитку талановитих особистостей у галузі моди, а також відповідного позиціонування їх творчості серед поціновувачів авторського стилю та ексклюзивних речей і аксесуарів.

Сьогодні FASHION TIME – це не просто яскравий цікавий модний захід, а потужний майданчик для початку власної справи. Високий рівень організації заходу є, з одного боку, святом для учасників і глядачів, з іншого – своєрідним закликом до приїзду у Рівне та участі у Події спеціалістів з інших міст України та інших країн.

 

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ, а також РЕЄСТРАЦІЯ учасників

за телефоном 098 522 15 11.

Please follow and like us: