Етно фешн-шоу «Аристократична Україна»

 

Ukrainian Fashion Summer 2018  Довгоочікуване грандіозне фешн-шоу від найкращих дизайнерів України вразить своїми масштабами. 400 моделей з 20 міст, 15 дизайнерів, тисячі глядачів...  Все це і навіть більше чекає глядачів на великій сцені в м.Ірпінь, Центральна площа, 29 липня о 17:00! Проект проходить в рамках Всеукраїнського фестивалю «Золотий Голос» Велика сцена, пряма трансляція, зіркові гості, тисячі глядачів на концерті тав прямому ефірі!  Ведучими проекту стануть популярна співачка Солоха, а також супермоделі Лія Крахмальнікова та Ксенія Срібна. Обличчя проекту - Міні Місс Всесвіт Крістіна Рилякова, яка відкриватиме свято разом з організатором проекту Кенді Суперстар. Ukrainian Fashion Summer - проект, що дає можливість моделям та дизайнерам заявити про себе на всю країну! Очікуємо на грандіозні фешн-шоу від дизайнерів : Olesya Lisa, Пapa Solo, Infanta Karnaval, Good Dress, Angel Fashion Dress, Ferlioni, Nata Melnychuk, Elena Bilyk, Katrin Fox, Наталя Гладій, Виктория Денисова. До зустрічі на наймасштабніший фешн-події цього літа!

Етно фешн-шоу «Аристократична Україна»

Етно фешн-шоу «Аристократична Україна»
Кращі українські дизайнери та виробники стилізованого та національного вбрання з’їдуться на унікальне всеукраїнське етнофешншоу «Аристократична Україна»
Унікальне етнофешншоу «Аристократична Україна» відбудеться 28 липня на території історико-культурного комплексу Замок-музей Радомисль.
Всеукраїнський щорічний фестиваль-показ етнічного, стилізовано-етнічного одягу та аксесуарів був ініційований Ольгою Богомолець у 2016 році.
За словами Ольги Богомолець,етнофешншоу «Аристократична Україна» має на меті відродження національних традицій України, розвитку культурної дипломатії між етносами й національними меншинами, що вважають своєю батьківщиною Україну та представниками народів, що проживають на території України.
Програма фестивалю передбачає три секції показу. Перша – дефілемоделей в автентичному вбранні, де будуть продемонстровані оригінальні та відтворені аутентичні строї. Друга секція показу – демонстрація сучасного модного одягу та аксесуарів з етно-мотивами, а також дитяче дефіле. А третя секція – «Сама шила» – на якому свої роботи на рівні з кращими професійними дизайнерами демонструватимуть народні майстри.
Традиційно в день фестивалю моделями стануть звичайні українські жінки – дружини загиблих захисників-героїв АТО, які босоніж, йдучи по домотканому лляному полотні демонструватимуть гостям образи від відомих українських дизайнерів, а саме : ТМ Синій Льон, ZETA atelier, «Століття краси» та ін.
Ексклюзивні колекції українських головних уборів буде представляти дизайнер Анна Бурмістрова-Проценко, колекцію авторських речей представить – Лариси Арт.
Відтворений автентичний одяг на показі будуть продемонстровані моделями «Центру дослідження і відродження Волині», культурним осередком «Оберіг» у м. Бахмут, етнографічним відділом Житомирського краєзнавчого музею, клубу-студії «Слов’яни»у м. Слов’янська.
Цьогоріч фестиваль буде унікальним, цікавим та сповненим приємними сюрпризами. Під час фестивалю буде проходити ярмарка народних майстрів, в якій братимуть участь майстерні з Київщини, Луцька, Житомирщини, Вінничини, а ще кожен відвідувач зможе взяти участь у майстер-класах, під час яких можна буде дізнатися секрети вишивки та відкрити свій талант за ткацьким станком.

Також в рамках фестивалю відбудеться презентації виставки ікон на ящиках з-під снарядів, набоїв та мін «Ікони під час війни» художників Олександра Клименка та Софії Атлантової.
Етнофешншоу «Аристократична Україна» – це свято української краси, яке щороку збирає всіх, хто щиро любить Україну.

Для акредитації ЗМІ, будь ласка, звертайтесь: info@bogomolets.com , тел.: 067 504 59 08
Для бажаючих прийняти учать у показах: events.radozamok@gmail.com, тел.: 068 867 02 50
Для реєстрації участі уярмарку: gadalina@ukr.net, тел.: 063 486 29 32

На главную

Please follow and like us: