«Час лисиць» — показ нової колекції від бренду Кетрін Фокс.

Час лисиць

«Fox Time»: настає час лисиць!

Дизайнерка Кетрін Фокс демонструє колекцію в рамках Vinnitsa Fashion Days


21 квітня о 14.00 у клубі Feride Plaza відбудеться подія у світі української дитячої моди – показ нової весняно-літньої колекції «Fox Time» від вінницької дизайнерки Katrin Fox! Девіз цієї свіжої колекції: «Виключно тренди!».

Показ відбудеться у рамках Вінницьких днів моди.
Кетрін Фокс творить модний одяг для дітей та тинейджерів, тому для неї так важливо йти в ногу з часом й залучати найновіші тенденції у свій дизайн. «Перед початком роботи над першим блоком колекції, для віку 3-16 років, я зібрала моделей, дітей і підлітків, і провела опитування.
Запитавши «Що на вашу думку має бути в одязі, щоб він вам сподобався?», я склала перелік дитячо-підліткових пріоритетів і намагалась максимально врахувати всі їх побажання», – говорить дизайнерка.
«У другому блоці колекції, що створена для молодих людей від 16 років і старше, я додала елементи того, що на мою думку, має передати дух, тематику, задумку теми «Час лисиць», «Fox Time». У колекції зібрано все найцікавіше, все те, що я так люблю!», – стверджує дизайнерка.
Лисичці все до лиця, лисичка всім до лиця!


«Fox Time» – легка, яскрава, динамічна і надзвичайно зручна колекція, що складена у повсякденно-ошатному, спортивному і романтичному стилях. У ній є коктейльні сукні, кокетливі спіднички, літні сарафани, цікаві блузки і світшоти, модні кюлоти і шорти. Окремі елементи крою та декорування переносять нас у часи,
коли вони були на самому пікові популярності (плісе і гофре, масивні брошки, поясні сумки, підтяжки, лаконічні штани-кюлоти, тощо), але тепер все виглядає по-новому, свіжо й надзвичайно актуально.
Для того, щоб підкреслити, що «Час лисиць» – сьогодення, дизайнерка використала сучасні тканини, які безсумнівно потішать юних модників: затишний плюш, котон, атлас-котон, італійський трикотаж, еко-шкіра, чимало тканин з блискучою поверхнею. Нотку романтики до колекції внесуть рюші і збірки.
Що стосується колірної гамми колекції «Fox Time», то тут теж все дуже символічно. Це перш за все головний колір 2018 року за версією Pantone – ультрафіолетовий. А також помаранчевий (самий лисячий колір!), бірюзовий, золото і срібло. Ще трохи вогненно-червоного і чорно-білого доповнять яскраві барви сезону.
Отже, учасниця «Ukrainian fashion kids 2018» дизайнерка Кетрін Фокс чекає юних і дорослих прихильників моди на «Час лисиць»!

А це 21 квітня, 14.00, Feride Plaza.

Побачте яскраву колекцію з молодіжними трендами та завжди актуальною лисячою тематикою!

Please follow and like us: