Барселона вдруге прийме Міжнародний арт-фестиваль «Вишиванка – як код нації»

Барселона вдруге прийме Міжнародний арт-фестиваль  «Вишиванка – як код нації»

Барселона вдруге прийме Міжнародний арт-фестиваль

«Вишиванка – як код нації»

 Барселона вдруге прийме Міжнародний арт-фестиваль «Вишиванка – як код нації»
18 травня 2019 р. в епатажній Барселоні вдруге відбудеться  Міжнародний   арт-фестиваль «Вишиванка – як код нації».

Перший арт-фестиваль у червні 2018 року та його успіх заклали міцний фундамент і перспективи для просування українського креативної індустрії в Європі.    Цього року плоди своєї креативності покажуть українські дизайнери-модельєри, які використовують у творчості ексклюзивні техніки вишивки, якими вони володіють професійно і досконало, створюючи неповторні витвори. 

 Фестиваль триматиме один день. Його програма складається з презентації авторських колекцій, дефіле від відомого іспанського маестро подіуму Ернандо Еррера, мультіінструментального музичного і JV шоу від талановитої київської групи KARO Orchestra,  що перетворить захід на справжнє свято українського шарму і краси.       

    Для організаторів й учасників фестивалю ця подія – наступний крок до  розширення географії української креативної культури, зміцнення позитивного іміджу України.До фестивальної команди на умовах відбору запрошуються: — професійні дизайнери – модельєри;- дизайнерські майстерні;- центри і театри мод;- представники організацій креативної індустрії;- група підтримки фестивального руху.
                                

 Контакти Організаторів:

В Україні: +380505751915 (Viber, Whatsapp), skitenko@ukr.net 

В Іспанії: +34 653347656 (Viber, Whatsapp), olgadzyuban@hotmail.com 

На головну

Please follow and like us: