26–29 березня2019 відбудеться 25-та Міжнародна виставка дитячої моди

26–29 березня2019 відбудеться 25-та Міжнародна виставка дитячої моди

26–29 березня 2019 відбудеться 25-та Міжнародна виставка дитячої моди

 
CHILDREN’S FASHION FAIR — опорна точка для вашого бізнесу!

З 26 до 29 березня в Києві відбудеться 25-та Міжнародна виставка дитячої моди Children’s Fashion Fair 2019 (CFF).

Це найбільший і, мабуть, єдиний в Україні спеціалізований захід, присвячений дитячій моді, що працює у форматі «бізнес-для-бізнесу».

Традиційно навесні виставка проводиться одночасно з головною подією ринку дитячих товарів —Міжнародним Форумом BABY EXPO 2019. Таким чином,на чотири дні павільйони Міжнародного виставкового центру стануть місцем зустрічі тих, для кого дитячі товари є бізнесом. Це виробники і постачальники дитячих товарів, а також гуртові покупці з усіх куточків України і близького зарубіжжя —представники великих роздрібних мереж та маленьких крамничок.

Асортимент виставки Children’s Fashion Fair 2019 включає широкий спектр одягу, взуття та аксесуарів для дітей від народження до підліткового віку — верхній одяг, повсякденний, діловий, святковий, спортивний, трикотаж, головні убори, панчішно-шкарпеткові вироби, взуття, прикраси тощо. Також представлені тканини, прикладні матеріали та фурнітура для виготовлення одягу та взуття.

Майже 200 учасників пропонують продукцію вітчизняного та іноземного виробництва. Серед учасників,крім українських компаній, — представники з Польщі, Туреччини, Італії, Іспанії та інших країн.У рамках виставки відбудуться презентації відомих європейських брендів та українських торговельних марок.

Цьогоріч на виставці Children’s Fashion Fair 2019 започатковано новий формат участі «Start UP» для тих, хто хоче вперше стати учасником виставки. Невеликий промостенд у зоні «Start UP» дає можливість представити нову продукцію або торговельну марку й оцінити попит на неї. Цей формат, безумовно, стане в нагоді для початківців малого бізнесу і просування товарів «Made in Ukraine».

Виставка—це не тільки демонстрація товарів, а й можливість ознайомитися з сучасними трендами та стилями дитячої моди. Саме це демонструють учасники Fashion Show— модних показів на подіумі.Відвідання цієї яскравої події надасть вам натхнення та гарного настрою!

Виставка Children’s Fashion Fair передусім розрахована на гуртових покупців і представників бізнесу. Однак, і кінцевий споживач знайде для себе чимало цікавого—на відкритій площі працюватиме Торговий майданчик.

CHILDREN’S FASHION FAIR 2019— це ідеальне поєднання ділової та невимушеної дружньої атмосфери, що сприяє конструктивному діалогу та налагодженню взаємовигідної співпраці.Переконайтеся в цьому самі, відвідавши виставку CHILDREN’S FASHION FAIR 2019: 26–29 березня, Київ, Міжнародний виставковий центр, павільйони №2 та №3.
 childrens_fashion_fair @childrensfashion.acco

25-та Міжнародна виставка дитячої моди

Дати: 26–29 березня 2019

Місце проведення: Київ, МВЦ, Броварський проспект, 15

Організатор:Виставкова компанія «АККО Інтернешнл»

www.baby-fashion.ua

На головну

Please follow and like us: