День дитячої моди MIFIDA – fashion KIDS 2019

День дитячої моди  MIFIDA – fashion KIDS 2019

День дитячої моди
MIFIDA – fashion KIDS 2019

21-го липня 2019 року місто Черкаси знову порине у світ дитячої моди, адже на території готельно-ресторанного комплексу «Апельсин» вже втретє відбудеться щорічна подія — MIFIDA – fashion KIDS.
Традиційно, на протязі дня глядачам будуть представлені нові колекції дитячого одягу та аксесуарів від українських та закордонних дизайнерів, виставкова зона не дасть змоги проти повз, а фотозони знову будуть збирати черги для яскравих фото.
Демонструвати колекції будуть професійні моделі – учениці та випускниці модельної школи MIFIDA models, а всі покази чергуватимуться з виступами талановитих співаків, танцюристів і т.д.
Розважальна програма від ведучої Ірини Тітовської буде підкріплена великою кількістю подарунків від партнерів та спонсорів, а за допомогою голосування буде визначено – хто ж з моделей стане обличчям MIFIDA – fashion KIDS 2020.
Від генерального спонсора Салон «Дом Оптики» відвідувачів очікують подарунки, а для юних моделей, учасниць Дня моди, боулінг клуб «Lucky Strike» підготував приємний сюрприз.
Захід відбувається за технічної підтримки VS team creative group, флористичного центру «Квіточка», туристичної агенції «Lux travel», дитячого розважального клубу «Fly Kids», поліграфічного центру «Aries», студії відео зйомки «Faist Film», дитячого клубу «Клуб День Народження» та інш.

Головний інформаційний партнер – радіо «П’ятниця» 100.2 FM
Початок о 16:00
Вхід ВІЛЬНИЙ!

На головну

Please follow and like us: