25-та Міжнародна виставка дитячої моди відбудеться у Києві

 25-та Міжнародна виставка дитячої моди

25-та Міжнародна виставка дитячої моди
Дати: 10–12 вересня 2019
Місце проведення: Київ, МВЦ, Броварський проспект, 15
Організатор: Виставкова компанія «АККО Інтернешнл»

10 вересня розпочне роботу 25-та Міжнародна виставка дитячої моди Children’s Fashion Fair 2019 (CFF). Children’s Fashion Fair — виставка для тих, чий бізнес пов’язаний з дитячим одягом та взуттям.
Виставка проводиться двічі на рік, і стала подією, яку відвідують представники різних форм роздрібної торгівлі — великих мереж та маленьких крамничок. Цього року виставка Children’s Fashion Fair 2019 відбудеться в новому павільйоні №4Міжнародного виставкового центру.


Понад 100 провідних постачальників та виробників з України, Туреччини, Польщі, Італії та інших країн запропонують одяг та взуття для дітей від народження до підліткового віку. Саме тут можна буде ознайомитися зтрендами дитячої моди, новими торговельними марками та колекціями.


Асортимент сучасної виставки Children’s Fashion Fair 2019 включає широкий спектр дитячого одягу, взуття та аксесуарів— верхній одяг, повсякденний, діловий, святковий, спортивний, трикотаж, головні убори, панчішно-шкарпеткові вироби, взуття, прикраси тощо. Також представлені тканини, прикладні матеріали та фурнітура для виготовлення одягу та взуття.
До того ж, нові колекції можна буде побачити не тільки на стендах, а й на подіумі. Модні покази Fashion Show —найяскравіша і найемоційніша подія виставки. Юні моделі представлять колекції українських та зарубіжних брендів, а також авторські колекції. Демонстраційні покази — це можливість об’єктивно оцінити моделі та отримати море позитиву!


Виставка Children’s Fashion Fair передусім розрахованана гуртових покупців і представників бізнесу. Однак, і кінцевий споживач знайде для себе чимало цікавого.


Ділова невимушена атмосфера Children’s Fashion Fair сприятиме конструктивному діалогу та налагодженню взаємовигідної співпраці. Відвідайте головну виставку дитячої фешн-індустрії України та оновіть асортимент вашого магазину.
Оновлюйтесяз нами!

www.baby-fashion.ua

@childrensfashion.acco

childrens_fashion_fair

На головну

Please follow and like us: